WTF?
     
Через недотримання Броварською мерією своїх зобов’язань місто може залишитися без перевізника сміття

У Броварах знову може змінитися перевізник сміття. Компанія «Амуссон-Київ», що нині вивозить відходи з міста, планує розірвати угоду з міськрадою.

Про це повідомляє видання «Трибуна Брвоари» з посиланням на слова засновника і власника фірми ТОВ «А-Муссон» Анатолія Маковського.

За словами підприємця, компанія йде з міста через недотримання мерією Броварів своїх зобов’язань. Згідно з угодою, «Амуссон-Київ» має обслуговувати 75 тисяч містян, однак сплачують за послугу тільки 50 тисяч – мешканці приватного сектору не укладають договори на вивезення сміття. Підприємство змушене обслуговувати ще 25 тисяч населення за власний кошт, тому несе збитки. Крім того, влада так і не надала в оренду обіцяну ділянку для будівництва сортувальної лінії.

У свою чергу, «Амуссон-Київ» виконав зобов’язання перед містом. Закупили 450 пластикових наземних контейнерів, хоча в договорі зазначено 300. Компанія готова продовжувати працювати в місті, якщо влада виконає свої обіцянки. 

Як стверджує Анатолій Маковський, нещодавно вони написали в мерію листа, де повідомили, що хочуть розірвати угоду.

Як відомо, з 1 серпня перевізником сміття у Броварах є ПП «Амуссон-Київ». Компанія прийшла на зміну «Комунтранс», договір з яким розірвали ще у березні цього року через систематичне порушення графіка вивезення відходів.