WTF?
     
У Броварах водій маршрутки відмовився безкоштовно перевозити пенсіонерів (ВІДЕО)

У Броварах водій 403-ї маршрутки відмовився везти пенсіонерів безкоштовно, бо усі пільгові місця в автобусі зайняли учасники бойових дій. Відео суперечки, яка виникла між кондуктором і пасажиром, опублікували у Facebook. Відстоював права депутат Броварської міськради Сергій Батюк.

Чоловік пише, що на зупинці "Вітерець" двоє пільговиків-пенсіонерів хотіли проїхати безкоштовно. Водій їм категорично відмовив, бо в автобусі вже були пільговики - учасники бойових дій.

- Я наголосив на тому, що кондуктор порушила закон про перевезення УБД (де зазначено, що в транспортному засобі перевозяться УБД без будь-яких обмежень). Тобто обмежувати пенсіонерів в безкоштовному проїзді вони не мали ніякого права, - пише Сергій.

Депутат зателефонував директору 403 маршруту Сергію Возняку. Той з розумінням поставився до цієї ситуації і пообіцяв вжити термінових заходів.

Зазначимо, згідно зі ст. 12 Закону України "Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту" учасники бойових дій мають право на безоплатний проїзд усіма видами пасажирського транспорту. Кількість пільгових місць для учасників бойових дій необмежена. 

Схожий інцидент трапився кількома днями раніше в автобусі, що обслуговує 411 маршрут. Водій відмовився перевозити учасника бойових дій, бо раніше підібрав двох пільгових пасажирів цієї категорії.