WTF?
     
Шестирічному Михайлу Ушаньову з Требухова терміново потрібна операція на серці

Шестирічному Михайлу Ушаньову терміново потребує операції з виправлення вродженого пороку серця. У хлопчика – вторинний дефект міжпередсердної перегородки і дилатація правих відділів серця. Врятувати Мішу може оклюдер з вимірювальним балоном, встановлення якого коштує 98000 гривень, передає Gazeta.ua.

Михайло разом з матір'ю і старшим братом Олександром живе в селі Требухів. Щоб придбати дорогий серцевий імплантат для сина, були змушені звернутися за  допомогою до Благодійного Фонду "Серце на долоні"

"Порок Михайла побачили після народження. Тоді були на серці відкриті два вікна. Лікарі сказали чекати, повинні затягнутися. Так і сталося тільки з одним. Інший тепер потрібно оперувати. Коли пішли на чергове УЗД, думала вже знімемося з обліку кардіолога. Він же ошелешив новиною, що потрібна операція. Ця вада сприяє підвищенню тиску в правому передсерді: захворювання легень, комбіновані пороки серця, порушення розвитку венозної системи. Синочок часто хворіє і невідвідує навчальний заклад. Для нас ларингіт і затяжні бронхіти стали вже звичними ", - говорить Тетяна Анатоліївна.

Реквізити для допомоги:

Благодійний фонд "Серце на долоні"

Юридична адреса: 02140, м. Київ, вул. Мішуги, 8/48

ЄДРПОУ 37432793, МФО банку: 320649

р/с 26001060714855 в ПАТ КБ "ПРИВАТБАНК" м Київ

Призначення платежу: благодійна пожертва на лікування Ушаньова Михайла.