WTF?
     
Благодійний фонд «СОС Дитячі Містечка» продовжить свою діяльність у Броварах

Благодійний фонд «СОС Дитячі Містечка», Броварська міськрада та служба у справах дітей та сім‘ї КОДА підписали угоду про співпрацю. Про це повідомляє видання "Нове життя".

Підписав документ мер Броварів Ігор Сапожко, національний директор Міжнародної благодійної організації «Благодійний фонд «СОС Дитячі Міс­течка» Андрій Чупріков, національний директор з програм розвитку Благодійної організації Дарія Касьянова, заступник міського голови Лариса Виноградова, начальник служби у справах дітей та сім’ї КОДА Наталія Онопрієнко-Капустіна, начальник служби у справах дітей та сім’ї Лариса Теплюк, директор міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Аліна Ярмоленко.

Присутні обговорили низку важливих питань, одне з яких - це реформування інтернатної системи та забезпечення прав дитини. Бровари займають чільне місце в країні з впровадження сімейних форм виховання сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування. Дитячі містечка в Україні всього два: у Броварах та в Луганській області.

Свою роботу на теренах нашого міста Благодійний фонд розпочав ще у 2003-му році, саме тоді почалося будівництво та облаштування дитячого містечка. Сьогодні у дитячому містечку в Броварах налічується понад 80 вихованців.

Фото: Нове життя