WTF?
     
Страшна аварія у Скибині: нові деталі

  Учасники смертельної ДТП, яка трапилася в с. Скибин, стверджують, що аварію скоїв нетверезий колишній міліціонер.

  Нагадаємо, 27 вересня цього року о 21:40 на 38 кілометрі автодороги Київ-Чернігів сталася жахлива аварія за участі чотирьох автомобілів, внаслідок якої загинули дві людини. Водій FORD Mondeo зіткнувся з автомобілями JEEP Grand Cherokee та FORD Transit, які рухались у попутному напрямку. Внаслідок зіткнення JEEP виїхав на зустрічну смугу руху, де зіткнувся з FORD Fusion, який рухався у зустрічному напрямку.

   До нашої редакції звернулася постраждала, донька загиблих чоловіка і жінки. Дівчині набридла бездіяль місцевих правоохоронних органів, вона хоче лише справедливості. Але яка ж справедливість, коли наша Феміда сліпа, коли справу намагаються "спустити на гальмах" люди, які мають нас захищати? У цій аварії дівчина втратила одразу двох найдорожчих людей - матір і батька. Повернути батьків уже, на жаль, не можливо, але все ще жевріє надія, що справжнього винуватця трагедії все-таки покарають. 

  Згідно з офіційною версією слідства, одночасно сталися дві окремі ДТП, а у смерті двох людей винен водій джипа. Постраждала стверджує, що насправді в аварії винен водій FORD Mondeo. За словами учасників ДТП, Ford Transit рухався у правій смузі, паралельно Jeep Cherokee. Внаслідок сильного удару останній виїхав на зустрічну смугу, де вже і зіткнувся з Ford Fusion. А, отже, в аварії винен саме водій FORD Mondeo.

  За кермом Mondeo знаходився 35-річний чоловік напідпитку, Давиденко Вадим Володимирович, колишній міліціонер, а тепер - столичний адвокат. Він жодним чином не постраждав у аварії, а тому зник з місця ДТП за першої ж нагоди. Правоохоронці стверджують, нібито вони не мали права затримувати чоловіка і проводити з ним експертизу алкогольної інтоксикації організму, але все-таки оформили його за всіма нормами і взяли необхідні свідчення. А протягом першої ж години швиденько відпустили додому. Що цікаво, у інших учасників ДТП відповідний аналіз на алкоголь взяли.

 

  Окрім того, учасники ДТП впевнені, свідки є: аварію бачили люди, які в той час сиділи на лавках. Вони бояться давати якісь коментарі, тому що водій FORD Mondeo образив і залякав їх. Таким чином слідство лише затягується, а справжнього винуватця і досі не покарано.

Редакія "At Brovary" вже повідомляла наших читачів, що відправляла 05.10.2015 журналістський запит в Броварський міський відділ міліції на ім'я його начальника Клименка Миколи Федоровича, але станом на 14.10.2015 відповіді на поставлені нами запитання не отримала.

 Якщо Ви знаєте інформацію, яка допоможе встановити справжнього злочинця, будь ласка, зателефонуйте на номер 063-351-51-38. Хоча б один свідок або запис відеореєстратора з місця аварії допоможуть встановити істину, і, нарешті, винуватця покарають за не одне скалічене життя.

Зараз Людмилі дуже потрібна допомога ЗМІ. Дівчина вже підключила телеканали 2+2 ("Дже ДАІ"), СТБ ("Битва екстрасенсів"), НТН ("Свідок") та звертається до всіх центральних та місцевих ЗМІ поширити інформацію про все вище сказане і дуже сподівається, що журналісти та редактори не відвернуться від неї, як це зробила міліція.