WTF?
     
Правоохоронці не перешкоджають нелегальному намиву піску на Броварщині

У Броварському відділі поліції громадським активістам видали нереальний номер ЄРДР щодо незаконного видобутку піску в селищі Погреби, передає "Обозреватель". До правоохоронців представники проекту звернулися, щоб з'ясувати, як просувається розслідування, і повідомити про нові факти порушень з боку браконьєрів.

"З талоном (з так званим номером ЄРДР) ми звернулися в прокуратуру Броварів. Були на особистому прийомі у першого заступника головного прокурора міста. Той повідомив, що номер ЄРДР, який нам дали в поліції, не існує. Ми написали заяву на ім'я прокурора, щоб той з'ясував, чи внесли точно відомості в ЄРДР, а якщо немає, то щоб внесли. Прокурор сказав, що завтра після обіду ми можемо приїхати знову і нам дадуть відповідь ", - розповіли громадські активісти, що виступають за закриття нелегальної точки видобутку.

Активісти кажуть, що їм вдалося викрити і задокументувати нелегальний видобуток піску на річці Десна і його незаконний намив на рекреаційній земельній ділянці.

Як повідомляють "Подробности", в зв'язку з ситуацією, що склалася в Погребах столичні активісти почали безстрокову акцію проти нелегального видобутку піску і встановили намет біля точки намиву. Видобуток тут йде з початку року, а правоохоронні органи цьому не перешкоджають. Самоскиди один за іншим вивозять пісок, а робітники, побачивши журналістів, кидають техніку і намагаються сховатися від незручних запитань у залізному вагончику.