WTF?
     
Депутати ухвалили програму забезпечення ліками окремих категорій населення Броварів

Депутати Броварської міськради підтримали затвердження програми забезпечення лікарськими засобами та виробами медичного призначення окремих категорій населення міста на 2018 рік.

Медикаментами забезпечуватимуть учасників бойових дій та інвалідів війни, членів сімей загиблих учасників АТО, дітей учасників АТО (до 6 років), дітей-інвалідів, інвалідів І-ІІ групи, онкохворих, пацієнтів після протезування клапанів серця, людей з Хворобою Паркінсона і орфанними захворюваннями, хворих на цукровий діабет, серцево-судинні захворювання.

За словами головного лікаря Броварського центру медико-санітарної допомоги Ігоря Кравцова, обсяги фінансування програми обмежили трохи більше як 10 мільйонами. Хоча необхідна сума значно більша.

Згідно з програмою, аптекам відшкодовуватимуть частково або повністю безоплатний відпуск лікарських засобів окремим пільговим категоріям. Сім`ї військовослужбовців АТО забезпечуватимуть лікарськими засобами за призначенням лікаря. Рецепт можна отримати у лікаря первинної ланки. Втім зробити це можуть лише пацієнти, які зареєстровані у Броварах.

На підтримку онкохворих виділили 3 500 000 грн., з яких 500 000 - на паліативну допомогу. Потреба на фінансуванні програми для інвалідів І-ІІ групи складає 478 200 грн, для учасників бойових дій та інваліди війни - 738 300 грн. Потреби фінансування сім'ям учасників АТО на 2018 рік складають 78 000 гривень.