WTF?
     
Голова одного з ОСББ Броварів вимагає з провайдерів гроші за перезаключення договору (ВІДЕО)

Мешканцям багатоповерхівки по вул. Грушевського, 19 з наступного року можуть підвищити плату за Інтернет, кабельне та ІР телебачення аж на 30%. Голова ОСББ затягує з підписанням договору з провайдерами про доступ до об’єктів інфраструктури.

Підвищити вартість своїх послуг змушені будуть семеро провайдерів:

Провести інвентаризацію та укласти нові договори компанії намагаються з червня. Однак цього досі не зробили. Єдина офіційна відповідь голови ОСББ «Грушевського 19» Василевського Вадима – листи до провайдерів на розірвання з 2018 року всіх чинних договорів.

У червні 2017 року набув чинності закон про доступ до об’єктів інфраструктури, згідно з яким провайдер повинен надати заяву, провести інвентаризацію обладнання і мереж. Після того ОСББ і компанії мають укласти новий договір про доступ до об’єктів інфраструктури. Законодавство визначає максимальну оплату у розмірі 5% від мінімальної заробітної плати в місяць з кожного провайдера. Наступного року ця сума складатиме приблизно 180 гривень.

Попри це, голова ОСББ Василевський Вадим наполягає на оплаті 30% від обігу провайдерів або 500 гривень на місяць для маленьких компаній.

Підприємства зазначають, вони готові погодитися на таку суму, однак це збільшить тарифи щонайменше на 30%.

Переговори з ОСББ тривають. Компанії намагаються переконати пана Василевського не займатися вимаганням. Якщо до 31 грудня сторони не дійдуть згоди, у 2018 році вартість всіх послуг провайдерів для жителів будинку зросте на 30%.

Нині всі провайдери не мають доступу до свого обладнання, попри чинні договори. У разі надзвичайної ситуації, компанії не зможуть відновити роботу мереж, доступ до Інтернету чи перегляд кабельного телебачення.

Тому в новорічну ніч замість перегляду чергових обіцянок президента, святкового концерту та привітання друзів та родичів по Skype, жителі будинку по вул. Грушевського 19 після чергової порції "Олів'є" можуть лягати спати.