WTF?
     
Святий Миколай приніс броварчанам снігопад і кількагодинні затори на дорогах до столиці (ВІДЕО)

Снігопад, що не припиняється у Броварах другу добу, паралізував рух транспорту. Проблеми почалися ще з учорашнього вечора. Водії застрягали в заторах. Люди, які намагалися потрапити до Броварів зі столиці на громадському транспорті, ледь не годинами чекали хоч якогось автобусу. Потім ще годину діставалися до міста.

Вранці 19 грудня ситуація тільки погіршилася. Настрій у броварчан був не святковий. Всього за ніч подвір'я замело так, що містяни не могли вийти з під'їзду. Не оминув снігопад і приватний сектор. Однак, якщо біля багатоповерхівок двірники намагалися боротися зі снігом, мешканці приватних будинків змушені були починати ранок з лопатою у руках.

Нарешті, вийшовши з будинку, броварчани натрапляли на купу інших перепон. Шлях до зупинки громадського транспорту перекрили снігові замети. Комунальники не встигали прибирати сніг із зупинок і одночасно розчищати підходи до них.

А чекати на маршрутку доводилося довго. Громадський транспорт або взагалі не підбирав пасажирів на зупинках, або був переповнений настільки, що втиснутися у нього було неможливо. Прочекавши потрібного автобусу з опівгодини, одні сідали в будь-яку попутну маршрутку, другі намагалися зупинити автомобіль, треті розчаровано йшли додому. На зупинці «Зелена папуга», наприклад, у черзі зайняти хоч якесь місце в транспорті стояло до трьох десятків охочих. Але автобуси та попутні автомобілі мовчки проїжджали повз.

Тисячі броварчан сьогодні запізнилися на роботу, навчання чи у справах. Година очікування автобуса – крапля в морі у порівнянні з часом, проведеним у заторі. Автомобілі зупинялися один за одним ще на вулиці Ярослава Мудрого. Далі – гірше. Від «Старого центру» і до самої столиці транспорт майже не рухався.

На Броварському шосе рух частково паралізували вантажівки, яких поліція не пускала до столиці.

Найдовше автомобілі стояли біля птахофабрики та на в'їзді до столиці. Зрештою, в дорозі броварчани цього ранку провели півтори-дві години.

Ті, хто хотів об'їхати затор кільцевою дорогою, втрапляли в ще більшу халепу. Рух на Київ по кільцевій було заблоковано. Автомобілі розверталися, не доїжджаючи до повороту на Велику Олександрівку. Повертатися автомобілі змушені були тією самою смугою, що нею рухалися з Броварів.

Громадський транспорт, який перевозить пасажирів із сіл Броварського району, рухався не за графіком, деякі автобуси не вийшли на маршрут.

Журналісти "At Brovary", запитавши вранці таксиста, який чергував на дорогах Броварів з вечора 18-го грудня по ранку 19-го, чи бачив він хоч одну одиницю снігоприбиральної техніки, відповів, що першого тракторця побачив в одному з дворів біля восьмої ранку.


Чому керівництво міста не дало розпорядження задіяти всю снігоприбиральну техніку в посиленому режимі, спробував вияснити депутат Київської обласної ради Олег Іваненко. Запитавши у міського голови Ігоря Сапожка, що це за "бардак" на броварських вулицях, отримав унікальну відповідь: "Так всюди ж так...". Про це нашому виданню повідомив Олег Іваненко.

Клопоту броварчанам додали ще й комунальники, які мали б боротися зі снігом. Водій трактора, який розчищав дорогу, зачепив автомобіль. Фото легковика після зустрічі з комунальним транспортом опублікував у Facebook Віталій Данкевич. Чоловік каже, що водій трактора був напідпитку.

Тим часом на стадіоні другої школи у Броварах сьогодні вирішили класти плитку. Снігопад і змети не надто заважали робочим.

У поліції закликають водіїв не виїжджати на далекі відстані без нагальної потреби, а на дорогах дотримуватися безпечної швидкості та дистанції. Патрульні поліцейські допомагають водіям діставати автомобілі з заметів.

Фото автора та з соціальних мереж