WTF?
     
Броварські поліцейські провели профілактичну бесіду із юними порушниками у Княжичах

Броварські поліцейські провели профілактичну бесіду із юними порушниками.

Про це повідомляє Броварський відділ поліції.

Правоохоронці постійно допомагають педагогам у правовому вихованні школярів. Окрім лекцій співробітники поліції проводять і профілактичну роботу з учнями, які через свою негативну поведінку, перебувають на профілактичному обліку, та допомагають їм виправитись і стати зразковими школярами.

Цього разу увага була спрямована на дітвору загальноосвітньої школи села Княжичі. Броварські поліцейські спільно зі співробітниками служби у справах дітей та сім’ї відвідали цей навчальний заклад та окремо поспілкувались з кожним учнем, які систематично порушують дисципліну.

Представник Броварського відділу поліції Тамара Тютюнник нагадала юним порушникам права і обов’язки неповнолітніх, а також порадила дотримуватись культури спілкування із однолітками. Детально пояснила, яка саме відповідальність чекатиме на неповнолітнього, в разі скоєння правопорушення та до яких негативних наслідків може призвести погана поведінка, як у школі, так і по за її стінами.

Наприкінці зустрічі співробітники поліції побажали дітлахам міцного здоров’я, добре вчитися й завжди поважати та слухатися своїх батьків та вчителів.

Фото: Броварський відділ поліції