WTF?
     
У Броварах значно зросла кількість хворих на пневмонію

Минулого тижня у Броварах зареєстрували 28 випадків захворювання на пневмонію. Це втричі більше ніж за попередній тиждень. Про це повідомив головний лікар центру первинної медико-санітарної допомоги Ігор Кравцов на сьогоднішній оперативній нараді.

За словами медика, серед 28 хворих на пневмонію було 13 дітей. Це лише офіційні дані, оскільки деякі пацієнти йдуть до приватних лікарів або взагалі не звертаються за медичною допомогою.

Зростає також кількість пацієнтів, у яких діагностують ГРВІ. Минулого тижня у Броварах було понад 800 таких хворих. За словами представника райвідділу лабораторних досліджень, 70% хворих на ГРВІ - це діти. Говорити про епідемію у місті рано, бо рівень захворюваності на 24% нижче епідпорогу. В районі ситуація з простудними захворюваннями знаходиться на критичному рівні.

У Броварах зафіксували черговий випадок кору. Зазначимо, у Борисполі на сьогодні близько 80 випадків інфекційного захворювання. Аби не допустити спалаху кору в Броварах, було вирішено не пускати до дитсадочків дітей, які не мають щеплень. Ігор Сапожко надав доручення сьогодні ж розробити та ввести в дію відповідний наказ.