WTF?
     
Святкова ілюмінація, фудкорт і штучна ялинка: як Майдан Свободи готують до новорічних свят

Вже завтра, у День Святого Миколая, броварчани побачать, як на центральній площі засяє головна ялинка міста. Наразі тривають останні приготування до святкувань. Майдан Свободи у Броварах взялися прикрашати до новорічних свят ще минулого тижня.

Спершу вздовж алеї, що веде до парку «Перемога», встановили десяток торговельних майданчиків. У дерев'яних хатках учасників зимових гулянь частуватимуть гарячими стравами і напоями. Невдовзі імпровізовані будинки мають прикрасити ялинковими гілками та різдвяними вогнями.

На сьогодні завершили монтування святкової ілюмінації на деревах. Яскравими вогнями засяє арка в парку «Перемога». Конструкцію оздобили триметровими сніжинками та ілюмінованим написом «Бровари 2018».

Поряд із живою ялинкою на Майдані Свободи встановили штучну. Кожна гілка такого дерева - окремий елемент.

На вихідних комунальники взялися готувати до свята головну ялинку на площі. Новорічне дерево прикрасили іграшками та кількаметровими гірляндами.

Встановили також вертеп, який розповідає історію Різдва Спасителя.

Побачити новорічне дерево в усій його красі броварчани зможуть  завтра. У День Святого Миколая, 19 грудня, ввімкнуть вогні на ялинці та святкову ілюмінацію. Від завтра почне функціонувати «Різдвяне містечко» з щоденними інтерактивними програмами. Так у Броварах розпочнеться марафон новорічних свят.