WTF?
     
Напередодні Дня Святого Миколая у Броварах провели дитячий турнір зі швидких шахів

У суботу, 16 грудня, в місцевому шаховому клубі ніде було яблуку впасти – у приміщенні проходив турнір з шахів серед дітлахів. Змагання влаштували напередодні Дня Святого Миколая. Через те, що свято припадає на будень, організатори вирішили провести турнір на кілька днів раніше. Малеча грала в швидкі шахи.

Швидкі шахи – різновид шахів, в якому кожен із супротивників має виконати свої ходи за менший часовий проміжок, ніж при класичному контролі часу (60 або 120 хвилин кожному гравцю)

У турнірі взяв участь 31 шахіст. Переважна більшість – це вихованці броварського дитячого шахового клубу. Найменшому учаснику змагань тільки виповнилося шість, найстаршому – вже 16.

Голова місцевої федерації шахів Семен Гребенюк розповідає, що такий турнір був рекордним для Броварів. До сьогодні шахові змагання серед дітей проводили тільки в 5 турах. На змаганнях до Дня захисту дітей планували провести 9 партій, але через те, що малеча занудьгувала ще до 4 туру, їх кількість зменшили до 5.

У шаховому клубі увесь час було гамірно. Тиша наставала лише в верші кілька хвилин кожної партії. Діти знудилися, коли навіть не минула половина зустрічей. Маленьких шахістів, які першими закінчували партію, просили вийти в коридор, аби не заважити іншим.Там на малечу чекали батьки.

Нагороджували переможців і призерів у таких категоріях: старші та молодші за 8 років. За підсумком 6 турів найкращий результат серед найменших шахістів показав Громосяк Антон. А 8-річний Дідок Даниїл, хоча і змагався з дорослішими на кілька років дітьми, отримав «золото» у своїй категорії. Грамотою відзначили наймолодшого учасника передсвяткового турніру – Терих Олександра. Хлопцю цього року виповнилося шість років. Тертична Марія набрала більше балів, аніж інші шахістки, яких цього разу було троє.

Після нагородження для усіх учасників турніру влаштували солодкий обід. Маленьких шахістів пригощали чаєм, печивом, цукерками та фруктами.

Результати турніру у категорії «старші за 8»​:

I місце - Дідок Даніїл 

II місце - Кравченко Марія

III місце - Васильєв Тимур

Результати турніру у категорії «до 8 років»:

I місце - Громосяк Антон

II місце - Щеглов Міша

III місце - Придатько Антон