WTF?
     
Вночі у Броварах невідомі підпалили чотири автомобілі (ВІДЕО)

Вночі 8 листопада згоріли чотири автомобілі, припарковані у дворі ЖК «Купава» (вулиця Симоненка). За попередньою версією, автомобілі цілеспрямовано підпалили.

Близько третьої ночі мешканці будинку почули вибухи, а потім побачили автомобілі, охоплені полум'ям.

Точна причина загоряння поки невідома. Очевидці кажуть, що транспортні засоби підпалили, закидавши їх коктейлями «Молотова». За іншою версією, в автомобіля Volkswagen загорілася електропроводка і вогонь перекинувся на інші авто.

Мешканці будинку пишуть, що рятувальники приїхали швидко, але не могли одразу потрапити у двір будинку. На місце події приїжджали поліцейські та слідчі. Нині поліція вивчає відеозаписи.

Жителі будинку прокинулися від звуку вибухів і чадного газу. Вогонь діставав верхівок дерев. Деякі мешканці подумали, що спалахнула сама багатоповерхівка.

- Прокинулася від чадного диму, дуже смерділо гумою. Чула, як скло розбилося, потім почали сигналити машини.. Поки вийшла на балкон, вже бачила картину, як горить одна машина і біля неї починають займається автомобілі поряд! Так само бачила героя або героїню, яка намагалася врятувати свою машину. Коли та загорілася, відвезла Її в сторону! Водії, які почули, вибігли на вулицю і стали сигналити і будити інших, - пише Олена Клязніка.

 

 

Фото: Ігор СтрутинськийСергій Шумило