WTF?
     
У Броварах до Дня Збройних Сил провели патріотичний фестиваль «З Україною в серці»

До Дня Збройних Сил України, який відзначається 6 грудня, у Броварах провели фестиваль дитячо-юнацької творчості «З Україною в серці». На фестиваль запросили учасників АТО, військовослужбовців і їхні родини. Священнослужителі отець Роман і отець Михайло разом із капеланом, настоятелем баптистської церкви Володимиром Вшивкіним почали захід із молитви. Представник місцевого військкомату нагородив волонтерів, які допомагають бійцям у зоні проведення АТО.

Обирати кращих з кращих доручили членам журі, серед яких – не лише представники культурної сфери, а й захисники України. Місце голови журі зайняв радник міського голови з питань АТО, учасник бойових дій, майор запасу ЗСУ Малець Станіслав. Крім того, оцінював учасників фестивалю голова Всеукраїнського руху «Захисники Вітчизни» Торкін Станіслав, Заслужена артистка України Марина Одольська, екс-очільник відділу культури Багмут Наталія, Заслужений діяч мистецтв України Шевер Микола та переможниця телепроекту «Голос. Діти 3», радіоведуча Еліна Іващенко.

Взяти участь у фестивалі вирішили 25 сольних артистів, колективів і ансамблів. Вони представляли броварські заклади культури і освіти. Серед учасників були також гурти учнів другої і шостої шкіл. Зазначимо, що заявки на участь у конкурсі приймали до 4 грудня. Артисти виступали у 4 вікових категоріях (7-10, 11-13, 14-17 і 18-21 років).
Виступила і Катерина Федченко, солістка вокально-естрадного колективу "Успіх", учениця 8-Д класу БЗОШ І-ІІІ ст. №9. Колектив знаходиться на базі цієї ж школи.

Левову частку балів конкурсанти могли отримати за тематику номера, з яким виступали. Усе мало бути пронизане духом патріотизму. Звісно, журі звертало увагу і на майстерність виконання та професіоналізм учасників.

Учасники міського фестивалю співали пісні про Україну. Танцівники та представники оригінального жанру виступали під супровід сучасних або народних українських композицій. Інструменталісти виконували героїко-патріотичні твори.

Аби відповідати умовам конкурсу, учасники виходили на сцену в традиційних українських вбраннях. Дівчата були одягнені у сукні чи спідниці з елементами вишивки. Свої образи конкурсантки доповнювали віночками або розшитими ременями. Хлопці переважно вбиралися у вишиванки.

Не забували конкурсанти і про реквізит, який ставав яскравою деталлю у виступах. Так, вихованці дитячого спортивного клубу «Юта» розгорнули на сцені синьо-жовтий стяг. Соліст естрадно-вокального ансамблю «Колібрі» Солодкий Тимофій співав, тримаючи в одній руці прапор України, вдвічі більший за самого хлопця.

Серед вокалістів найкращим став Капітанець Даніїл, Федченко Катерина, яка представляє вокально-естрадний колектив «Успіх», і учасники ансамблю «Колібрі». Фаворитами журі обрали інструменталістку Фролову Діану і Павловську Ганну. В оригінальному жанрі переможцями стали вихованці циркової студії «Вальсет» і маленькі артисти з дитячого спортивного клубу «Юта». Найкращий танець представили колективи «Феєрія» та «Тріумф».

Переможців і учасників фестивалю нагородили почесними дипломами.