WTF?
     
В броварському лісі знайшли бездиханне тіло 26-ти річної дівчини

05.12.2017 року в Броварському лісі знайшли бездиханне тіло жінки.

Як повідомили нашим журналістам у Броварському відділі поліції, тіло знайшли люди, які збирали дрова неподалік кафе "У лісі". Особу потерпілої встановлено - це 26-ти річна мешканка Броварів Аліна Привалова, яка мешкала в одному з гуртожитків по вул. Петлюри.


Що трапилось невідомо, але в поліції нам повідомили, що жінка була схильна до вживання алкогольних напоїв. В ніч на 5-те грудня жінка перебувала в ресторані "Мангал-парк". Про це нам розповіла його директор Юлія Шумейко.

- Ми стараємось працювати до останнього клієнта, а Аліна (потерпіла) сиділа та випивала з працівниками кафе "У лісі" дуже довго. Доречі, потерпіла колись працювала у кафе "У лісі". Прийнявши велику кількість алкоголю, Аліна зі всіма попрощалася та сказала, що піде додому через ліс, - так повідомили директору ресторану "Мангал-парк" Юлії.

Натомість працівники кафе "У лісі" кажуть, що не були із загиблою, що остання взагалі була із суботи в розшуці. 

В поліції кажуть, що результатів експертизи ще немає, але вбивство можна виключати так, як слідів насильницької смерті на тілі немає. Хоча рідні та знайомі Аліни кажуть, що на загиблій були на голові пошкодження та що її знайшли без взуття. Припускають, що її збив автомобіль, а тіло віднесли до лісу.

Що спричинило смерть молодої жінки покаже слідча експертиза. А поки що триває слідство...