WTF?
     
Стало відомо, як у Броварах вшановуватимуть учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС.

У міській раді Броварів затвердили план заходів до Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС.

Відповідне розпорядження міського голови оприлюднено на офіційному порталі міськради.

Згідно з документом, 14 грудня броварчани покладатимуть квіти до пам’ятника Героям Чорнобиля, пам’ятного знаку в парку «Перемога» та до пам’ятника біля Броварського відділу поліції.

Управління соціального захисту має провести зустріч керівництва міста з учасниками ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС.

Протягом грудня повинні бути обстежені умови проживання підопічних Терцентру соціального обслуговування, які потерпіли внаслідок аварії.

У Броварській міській бібліотеці протягом 14-18 грудня проходитиме виставка «Чорнобиль: трагедія, подвиг, пам'ять». У краєзнавчому музеї проводитимуть тематичні екскурсії.

Для підопічних Територіального центру соціального обслуговування влаштують перегляд документальних фільмів про Чорнобильську катастрофу та виступи колективів клубу дозвілля «Золота пора».

У школах проводитимуть експозиції, відеолекції, конкурси малюнків, лекції, бесіди та зустрічі. У навчальних закладах влаштують екологічну акцію з охорони навколишнього середовища «Посади дерево» та акцію «Чистота у вашому домі».

Крім того, до Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС проведуть такі спортивно-масові заходи:

  • чемпіонат м. Бровари з футболу (СК «Світлотехнік»);
  • змагання з настільного тенісу (ТД «Ліза»);
  • турнір з шахів (шаховий клуб).