WTF?
     
Броварський ФК "Юніон" збирає нагороди: капітан "Динамо" (Київ) та Заслужений тренер України вручили броварським футболістам золоті медалі

Броварський ФК «Юніон» підсумував результати футбольного сезону 2017 року. Команда, яка стала срібним призером чемпіонату Броварського району та переможцем  Християнської Футбольної Ліги, отримала заслужені нагороди.

У чемпіонаті Християнської Футбольної Ліги (Київ) «юніонівці» виступали в третій лізі. За результатами проведених матчів три команди ліги розділили між собою «золото». Нагородження відбулося в столиці 2-го грудня 2017 року.

Свої нагороди переможці й призери отримували з рук українського спортсмена, легенди київського "Динамо" 70-80х років, Заслуженого тренера України з футболу Володимира Мунтяна та капітана футбольного клубу «Динамо» (Київ), гравця національної збірної України Сергія Сидорчука.

Капітан «Динамо» відмітив, що Християнська Футбольна Ліга стала для нього доказом того, що «футбол у дворах все ще живий». І це не може не тішити, адже саме з вулиць починався спортивний шлях Сергія.

Команда отримала кубок переможця, медалі та дипломи гравцям. А в лотереї «Юінону» пощастило виграти монопод.

Броварчани планують наступного року з таким само гарним результатом зіграти і в першій або вищій лізі турніру.

Вдало для броварчан закінчився і цьогорічний сезон у чемпіонаті Броварського району. 

 

Як відомо, у вересні мандатна комісія схвалила заяву футбольних клубів «Юніон» і «Альянс» про участь незаявлених гравців ФК «Шевченкове» у матчах другої ліги. Так броварчани стали срібними призерами другої ліги чемпіонату і отримали право наступного сезону грати у першій лізі.

  

Варто зазначити, що другий рік поспіль кращим нападником Чемпіонату Броварського р-ну з футболу серед команд другої ліги стає гравець ФК "Юніон" Валентин Панєвін.

Нагородження гравців другої ліги чемпіонату Броварського району відбулося минулого місяця.