WTF?
     
У Броварах провели триденний турнір зі спортивного бриджу

У Броварах пройшов турнір зі спортивного бриджу Kyiv Sunday Times. Змагання тривали кілька днів поспіль, протягом 1-3 грудня, у приміщенні місцевого шахового клубу. Серед учасників – столичні майстри спортивного бриджу.

Один з організаторів турніру Дмитро Мананкін розповідає, Бровари заздалегідь були обрані місцем проведення змагань. Коли підшуковували приміщення, то зупинилися на шаховому клубі.

Зазначимо, що спортивний бридж – це єдина карткова гра, яка була визнана Міжнародним олімпійським комітетом як вид спорту. З бриджу проводяться чемпіонати Світу і Європи. А в 2008 році бридж увійшов до програми Перших Всесвітніх Інтелектуальних Ігор в Пекіні.

Участь у турнірі взяли 20 гравців у бридж (10 пар). Більшість спортсменів приїхали до Броварів зі столиці. Усі учасники мали спортивні досягнення та звання не менше майстра спорту.

Бриджисти мали зіграти з усіма парами, через що турнір тривав три дні. За одним столом змагалися дві пари. Партнери з кожної пари сиділи один навпроти одного, а з боків – їх противники. Аби партнери не перемовлялися між собою, на столі була встановлена спеціальна ширма.

Пару переможців визначали за сумарною кількістю зароблених балів. Під час підрахунку балів враховували результати усіх партій. У підсумку найбільше балів набрала пара Віталія Зубаня та Юрія Лукке.

Результати турніру:

1.  Зубань В. – Лукке Ю. 122,03
2.  Драган В. – Порхун В.  117,03
3.  Данилюк В. – Данилюк Т.   108,40
4.  Барчук А. – Шухмейстер Б.  106,29
5.  Балабуєв М. – Брижан В. 94,97
6.  Нескоромний М. – Третьяченко К. 87,83
7.  Бєлов О. – Ровишин О. 83,82
8.  Бакалець А. – Мананкін Д. 64,81
9.  Ковальчук Р. – Коляденко С. 62,15
10.  Віканов Є. – Жучий Б. 49,47