WTF?
     
Олег Іваненко обговорив вимоги мітингувальників з віце-прем'єром Павлом Розенком

Після кількатижневої акції протесту під стінами Кабінету міністрів, депутат Київської обради Олег Іваненко зустрівся з віце-прем'єром Павлом Розенком.

Нагадаємо, депутат понад тиждень намагався прожити на саму лише пенсію людини з обмеженими можливостями, що складає 1312 гривень. Коли експеримент передчасно добіг кінця, Іваненко намагався потрапити на прийом до міністра соціальної політики Андрія Реви. Крім того, політик направив лист до прем'єр-міністра України Володимира Гройсмана. Після тижня безрезультатних намагань потрапити на прийом до прем'єр-міністра Олег Іваненко ініціював акцію протесту під стінами Кабміну.

Разом із віце-прем'єром політики вирішили, що:

  1. Протягом наступного року має бути проведена монетизація всіх пільг, особливо тих, що стосуються забезпечення спеціальним оснащенням: підгузками, сечоприймачами, візками та ін. У той же час буде збережено право вибору отримувати все це за старою методологією або відмовитися від неї і вирішувати самому свої проблеми, але за рахунок матеріальної компенсації.
  2. З метою наведення порядку в установі «Всеукраїнський центр професійної реабілітації інвалідів» (м. Лютіж), буде звільнено її керівника і оголошено конкурс на цю посаду.
  3. Буде виділено 8 мільйонів гривень на добудову до сих пір не введеного в дію найсучаснішого на теперішній час реабілітаційного центру в смт Великий Любінь Львівської області. Погоджено будівництво тут бальнеологічного відділення.
  4. Було зроблено звернення на ім'я голови комітету Верховної ради України у справах ветеранів, учасників бойових дій, учасників антитерористичної операції і людей з інвалідністю Олександра Третьякова з проханням розробити законопроект щодо пільгового оформлення автомобілів придбаних на межами країни людьми з інвалідністю.

Якщо обіцяні вимоги не виконуватимуться, навесні активісти знову зберуться під стінами Кабміну.

Фото: Олег Іваненко, Facebook