WTF?
     
Учасники перестрілки в Княжичах пройдуть примусову психіатричну експертизу

Суд призначив примусову психіатричну експертизу учасникам перестрілки в Княжичах.Про це йдеться в матеріалах суду, передають "Українські Новини".

Печерський районний суд Києва призначив примусову психіатричну експертизу Роману Мариновському та Андрію Курту, яких підозрюють у причетності до перестрілки в Княжичах минулої зими.

Як зазначено у повідомленні, правоохоронцям продовжили термін тримання під вартою до 1 січня 2018 року. Термін розслідування кримінального провадження також продовжили - до 28 лютого 2018 року.

Під час досудового розслідування встановлено, що КОРДівець Андрій Курт, попри тривалий досвід військової служби, не менше трьох разів вистрілив у вікно службового автомобіля поліції охорони з автомата Калашникова. Автомобіль поліції охорони знаходився на відстані не більше 1 метра від нього і був освітлений фарами автомобіля поліції.

Генпрокуратура стверджує, що Мариновський незаконно дав вказівку своїм підлеглим і співробітникам КОРДу відкрити вогонь по машині поліції охорони і сам стріляв в її бік.

Через це слідство вирішило перевірити, чи мають підозрювані правоохоронці розлади психічної діяльності (затьмарення свідомості, порушення сприйняття, мислення, волі, емоцій, інтелекту або пам'яті).

У відповідь на клопотання Генпрокуратури суд надав дозвіл на примусове залучення підозрюваних до амбулаторної психіатричної експертизи.

Експертизу проведуть у столичному центрі судово-психіатричної експертизи (м. Київ, вул. Кирилівська, 103а).

Психіатри повинні встановити, чи страждали підозрювані будь-якими психічними захворюваннями під час трагедії у Княжичах.