WTF?
     
"Пригоди Мультяшок" в Броварах: ще одне яскраве шоу для броварської малечі

 

Тільки один день! Одна вистава! 3D Театр Ростових Ляльок запрошує на грандіозну виставу для дітей та дорослих  «Пригоди мультяшок». На Вас чекає сучасне інтерактивне шоу з великим різномаїттям світлових та звукових спецефектів (димова завіса, лазерне шоу, плавання в мильних бульбашках,святкове конфеті), а також калейдоскоп яскравих персонажів із самих відомих та улюблених мультфільмів.(«Мадагаскар», «Людина павук», «Лунтик», «Фіксики», «Губка Боб», «Льодовиковий  період», «Скубі-Ду»,  « Джиммі Нейтрон»).

    На початку вистави Вас зустрінуть Фіксики, які розіграють подарунки для малечі, проведуть кумедні та цікаві ігри з залом та подарують море незабутніх  емоцій та вражень, після чого на імпровізованому літаку Ви відправитесь в країну Мультляндію!

Особливе захоплення і радість викликає те, що глядачі впродовж усієї вистави приймають участь в тому що відбувається на сцені:

Відгадують загадки, дають підказки героям , танцюють, плавають у мильних бульбашках. Родзинкою шоу є анімаційний фон, саме він створює 3D атмосферу живих декорацій і разом з ним глядачі поринають у світ чарівної казки!

  Вистава відбудеться 9 грудня о 12:00 у МКЦ «Прометей».

Придбати квитки можна в касі місця проведення вистави або у промоутерів, які у вигляді мультяшних героїв будуть розповсюджувати квитки по всьому місту.

 

Ціна квитків від 60 до 150 грн. Діти віком до 3-х років мають змогу насолодитися виставою безкоштовно.

При попередній купівлі квитка знижка 50 грн!!! Поспішайте,адже кількість місць обмежена!!!