WTF?
     
Новий фонтан, капремонт шляхопроводу та будівництво притулку для тварин: депутати провели позачергову сесію міської ради

Броварські депутати провели позачергову сесію міської ради. Присутні розглянули та ухвалили 8 питань.

Електронна система голосування, здавалося, була проти позачергового засідання. Спочатку присутні депутати не могли зареєструватися через технічні негаразди. Зрештою, майже усім вдалося зареєструватися. Втім проблеми з пультами для голосування виникали й під час розгляду проектів.

Першим питанням депутати розглядали можливість внесення змін до програми капітального ремонту, утримання об’єктів житлового фонду і благоустрою міста на 2017-2021 роки. Голосували за зміни до обсягів фінансування програми – усього на 5957 тис. грн. Одноголосно присутні підтримали проект.

Наступним рішенням депутати ухвалили зміни до програми регулювання чисельності безпритульних тварин у Броварах. 12 тис. грн. виділили на відведення земельної ділянки під будівництво притулку. Аби встигнути звести притулок, термін дії програми продовжили до 2019 року.

Зазначимо, кілька тижнів тому міський голова Ігор Сапожко дав доручення розглянуть можливість будівництва притулку для тварин. Крім того, мешканці Броварів подавали електронну петицію щодо будівництва притулку. Щотижня до медиків звертаються пацієнти після укусів собаками та котами. А на початку листопада на Північному кладовищі біля с. Рожни зафіксували випадок сказу. Хвора кішка покусала працівника кладовища.

Третім проектом на голосування було винесено надання фінансової підтримки КП «Оздоровчо-реабілітаційний центр». Підприємство просило 690 тис. грн. на «своєчасну оплату енергоносіїв, а також виплату заробітної плати працівникам». Депутати підтримали проект.

Не викликав суперечок проект що передбачав внесення змін до програми будівництва і реконструкції об’єктів соціального призначення. За проект проголосували 24 присутні.

До Програми додали такі завдання:

  1. реконструкція адмінбудинку по вул. Гагаріна, 15;
  2. реконструкція гімназії ім. С.Олійника по вул. Москаленка Сергія, 3-А;
  3. реконструкція дошкільного навчального закладу компенсуючого типу «Соколик» по вул. Москаленка Сергія, 8.

Проектні роботи та відповідні обстеження проводитимуть за кошти, зекономлені на проекті будівництва загальноосвітньої початкової школи по вул. Симона Петлюри.

Фонтан у парку «Перемога» все-таки оновлять. Депутати включили реконструкцію у завдання програми будівництва та реконструкції інженерних мереж. Відділ капітального будівництва розглянув електронну петицію і подав свої пропозиції на розгляд сесії. Проект передбачав виділення 100 тис. грн. на проведення проектних робіт у 2017 році. Але депутати вирішили, що фінансування реконструкції варто відкласти. Завдання до програми включили без встановлених видатків.

Проект мають оприлюднити наступного тижня. Поки вирішуватимуть, будувати новий фонтан або проводити капітальний ремонт теперішнього.

На наступний рік запланували і капітальний ремонт шляхопроводу через залізничні колії по вул. Олега Онікієнка. Потреба у фінансуванні проекту становить 38 млн 244 тис. грн. Раніше повідомлялося, що шляхопровід протяжністю майже 200 метрів планують відремонтувати за 20 місяців.

Нагадаємо, майже два роки тривав ремонт шляхопроводу по вул. Олега Онікієнка. Рух мостом відновили минулої осені. Ще до початку ремонтних робіт на цій ділянці дороги ставалися численні аварії.

Наостанок депутати затвердили фінансові зміни до кошторису програми розвитку фізичної культури і спорту. Додаткового фінансування проект не передбачав. 150 тис. грн. перерозподілили на проведення спортивних заходів до кінця 2017 року.

Проект не викликав обговорення на відмінну від проблеми використання комерційними організаціями спортивних споруд на території навчальних закладів. За словами Ігоря Сапожка, діти з приватних футбольних шкіл грають на майданчиках, ремонт і утримання яких ведеться з міського бюджету. Крім того, необхідно поставити в пріоритет розвиток ДЮСШ.

Як відомо, чергова сесія міськради відбудеться 21 грудня. Одним із проектів, що виноситься на сесію, є бюджет Броварів на 2018 рік.