WTF?
     
Кольорові Бровари

 10 жовтня в Броварах, біля Міського культурного центра "Прометей" відбулось святкування, присвячене Дню художника, який відзначається у другу неділю жовтня. Самі організатори визначили захід, як свято краси й талантів, зауважимо, що краси на заході було задосить. Фасад центру прикрашав, щоправда, незакінчений, портрет Тараса Григоровича Шевченка, виконаний у нетрадиційній манері живопису, а в кращих традиціях стріт-арту. На початку заходу ведучий запевнив присутніх. що до вечора, картина буде закінчена. 

- Панове, загальна площа цієї картини буде становити 350м2, тож це буде найбільша картина на території міста Бровари, та перша картина в Україні в стилі полігон-арту.

      Вдруге ми переконуємось у пунктуальності організаторів - гуляння почалось без затримки. Ведучий почав із того, що попросив тих, хто палить, відходити на безпечну відстань від дітей. Він запросив аніматорів і розпочався перший флеш-моб (танцювальний), присутні мали достеменно повторювати рухи артистів, щоб отримати подарунок.

    

  Присутні не соромилися танцювати й підспівувати Гайтані (під спів якої, всі танцювали): "Сонце нам сяє... Україно, Будьмо! Опа! Віва!" Далі відбувся конкурс на кшталт "Вгадай мелодію", за першими нотами присутні мали вгадати пісню (щоправда, одну так і не змогли назвати, тому подарунок отримав той, хто вгадав її виконавця - Дідзьо).   

  

 Далі діткам було запропоновано відгадати загадки, але виявилось, що не всі добре знають українські загадки, проте ведучий не розгубився й порадив їм скористатися нагодою і вивчити деякі з них зараз. Попри невпевненість у своїх силах, усі загадки було розгадано, а призи роздано. Інколи артисти вручали їх із танцями. Взагалі, потрібно сказати, що організація "БебіБум" вміє підбирати працівників. Ми вже вдруге відвідуємо захід, який організовує родинний центр, і можемо сказати, що проводять свята "люди з вогником", щирі, відкриті, в яких енергія б'є через край. 

  

   Погодьтесь, що найкраще свято може зіпсувати невпевненість ведучих або артистів. Артисти, які розважали дітей на святі "Кольорове місто", легко порозумілися не лише з дітьми, але й із дорослими. Окрім активної участі у конкурсах, присутні мали змогу помилуватися витворами досвідчених і зовсім молодих художників, повірте, подивитись було на що.

   

Охочі мали змогу взяти участь у майстер-класах від студій художнього та творчого розвитку (малювання, плетіння кіс та віночків). Зголоднілі та дещо змерзлі люди могли зігрітися гарячими напоями та стравами, поруч було розташовано пункти швидкого харчування, хоча чесно кажучи, аніматори не давали можливості змерзнути.         

 О п'ятнадцятій годині було зафіксовано рекорд України, який встановили броварчани - найбільший малюнок національного прапору, який зробили дітки своїми долонями на БебіБумФесті.

О шістнадцятій перед гостями "по-справжньому" запалювала Національна заслужена капела бандуристів України імені Георгія Майбороди. Артисти виконували українські народні пісні. Подекуди оплески присутніх переривали викрики "Браво!"

 

 Після останніх змагань було роздано подарунки переможцям, також подарунки отримали художники за кращу роботу. Люди розходились по-справжньому задоволеними, адже їм дійсно подарували свято.