WTF?
     
Борись за свою мрію: посол Японії та Володимир Кличко відкрили оновлений спортзал у Броварському ВУФК (ВІДЕО)

Днями відомий чемпіон з боксу Володимир Кличко та Посол Японії Шігекі Сумі відкрили оновлений гандбольний зал у Броварському вищому училищі фізичної культури. Сім місяців у приміщені тривав капітальний ремонт, який проводили в рамках угоди між благодійним фондом «Klitschko Foundation» і урядом Японії.

Побачитися із зіркою українського та світового спорту прийшли учні та викладачі училища.

Після піврічного ремонту гандбольний зал заледве впізнають студенти училища, які немало часу провели в його стінах. У залі замінили вікна та двері, відреставрувати підлогу, поставили нові меблі та спортивний інвентар. Ремонтники замінили систему освітлення та зробили опалення. Крім самого залу, оновили і прилеглий до нього коридор.

Добре попрацювали над залом. Замінили вікна, зробили опалення. Приміщення і раніше опалювалося, але такі старі труби були. Тепер вже все нове. Дітям приємно тут тренуватися, ділиться враженнями від оновленого залу тренер-викладач з гандболу БВУФК Олександр Бочковський.

Реконструкцію проводили за кошти, надані урядом Японії та благодійним фондом «Klitschko Foundation». Бюджет проекту склав 2 мільйони 860 тисяч 205 гривень. Згідно з умовами гранту, мільйон 941 тисячу виділила японська сторона, решту забезпечив Фонд братів Кличків.

– Це вперше за 15 років діяльності в Україні Фонд отримав грант від іноземного уряду. Для нас це велике досягнення. Ми продовжуємо співпрацювати з міжнародними організаціями, - зазначає директор Klitschko Foundation Аліна Носенко.

Зазначимо, що загалом від березня 2014 року Японія надала Україні фінансову підтримку для стабілізації і стимулювання реформ на загальну суму майже 2 мільярди доларів. Безоплатна допомога в рамках Програми КУАНОНЕ спрямована на підтримку проектів в галузі охорони здоров'я, освіти, культури та спорту, представлених неприбутковими організаціями.

Під час свого виступу Кличко звернувся до вихованців БВУФК. Спортсмен порадив їм «боротися за свою мрію» і побажав перемог на Олімпійських іграх, що відбудуться в 2020 році. Крім того, засновник благодійного фонду подякував урядові Японії за підтримку українського спорту.

– Я радий повернутися в училище, в якому колись і сам навчався, яке стало для мене справжньою «школою життя». Не так давно я був одним із вас, навчався і теж боровся за свою мрію. Можу з упевненістю сказати, що у житті немає нічого неможливого. Головне – наполегливо йти до своєї мрії. І я надзвичайно вдячний панові послу та уряду Японії за підтримку українських молодих спортсменів, – сказав Володимир Кличко.

У свою чергу, Надзвичайний і Повноважний Посол Японії Шігекі Сумі нагадав, що 2017 рік – це рік Японії в Україні. А вже в 2020 році в Токіо відбудуться Олімпійські ігри.

– Я сподіваюся побачити випускників цього закладу (БВУФК, – прим. ред.) на Олімпійських іграх у Токіо. Упевнений, що перше місце посядуть японські спортсмени, а друге - українські, – додав посол.

Насамкінець Шігекі Сумі передав директорові БВУФК Олександру Чигирину документ, що засвідчує виконання ремонтних робіт. Українська сторона не стояла осторонь і подарувала Надзвичайному і Повноважному Послу ляльку-мотанку.

На цьому офіційна церемонія відкриття оновленого спортзалу була завершена. Дівчата з гандбольної команди училища одразу взялися до показового тренування. Володимир Кличко та Шігекі Сумі спробували себе в гандболі, закидаючи м'ячі у ворота.