WTF?
     
У Броварах згадували Революцію Гідності та вшановували Небесну Сотню

Сьогодні, 21 листопада, Україна відзначає День Гідності та Свободи. У Броварах цього дня провели низку урочистих заходів. Напередодні відділ культури анонсував план заходів до святкування.

Вранці представники міськради, мер Броварів Ігор Сапожко і родини бійців АТО вшанували пам'ять броварчан, загиблих на сході України. До місць поховань воїнів АТО на новому кладовищі по вулиці Олега Онікієнка поклали квіти. У церквах і храмах міста проводили поминальні молебні.

Для старшокласників влаштували тематичний кіносеанс. Фільм до Дня Гідності та Свободи школярам демонстрували в малій залі міського культурного центра. Зазначимо, що у навчальних закладах вчителі агітували своїх вихованців прийти на захід.

Цього дня у міському культурному центрі «Прометей» відзначили маленьких учасників тематичного конкурсу малюнка. Школярі повинні були зобразити власне уявлення «Гідності та Свободи України». Протягом двох тижнів свої малюнки на конкурс подали 64 учні. Найкращих серед них визначило журі: художниця Елеонора Лінке, карикатурист Геннадій Михеєв, начальник відділу культури Катерина Мелікова. Переможців і призерів конкурсу нагородили грамотами. Найкращі роботи прикрасили хол «Прометею».

Надвечір на Майдані Свободи запалили свічки пам’яті за загиблими під час Революції Гідності. Близько 16:00 броварчани прийшли до меморіалу на головній площі. Біля підніжжя пам'ятного знаку присутні покладали оберемки квітів, свічки та лампадки. Часи Революції згадали хвилиною мовчання, а насамкінець заспівали гімн України.

Серед присутніх на Майдані Свободи можна було помітити керівника Броварського краєзнавчого музею Віктора Корявого, очільницю відділу культури Катерину Мелікову та в.о. директора МКЦ «Прометей» Олега Здоровця.

День Гідності та Свободи щороку відзначають 21 листопада на честь Помаранчевої революції та Революції Гідності. У цей день чотири роки тому студенти вийшли протестувати на Майдан Незалежності.

Фото автора та з офіційного порталу Броварської міськради