У Броварській міськраді нагородили сімох призерів Кубку Світу з кіокушинкай карате

Броварські каратисти посіли призові місця на Кубку Світу з карате. Про це йдеться на порталі KyokushinKarate.com.ua.

Кубок Світу з кіокушинкай карате "World Dream Cup" проходив протягом 5-8 жовтня в столиці Угорщини Будапешті. Діти, юніори, дорослі та ветерани змагалися в розділі "куміте" і "ката". Загалом Україна завоювала 58 медалей: 13 золотих, 16 срібних, 29 бронзових.

Сім нагород належать спортсменам з Броварів. Георгій Кармазін посів І місце в розділі "куміте" і ІІІ місце в розділі "ката". Анастасія Нестеренко отримала медаль за І місце, Катерина Гуріна - за  ІІІ місце, Андрій Сірик - за ІІ місце. Ігор Горобчук виборов ІІІ місце, Денис Ладошкін – ІІ місце.

Учора, 14 листопада, каратисти отримали від міського голови грамоти і подарунки, передає видання "Трибуна-Бровари". Нагородження провели перед початком засідання виконавчого комітету.

На нагородження запросили і тренера чемпіонів Олександра Горбика.