WTF?
     
Через хвору на сказ кішку в Броварській міськраді заговорили про будівництво притулку для тварин

У міськраді Броварів розглянуть можливість будівництва притулку для тварин.

Відповідне доручення дав міський голова Ігор Сапожко на сьогоднішній оперативній нараді.

Статистика укусів людей собаками та котами не тішить. Нападають не лише безпритульні тварини, а й домашні. Керівник районного відділу лабораторних досліджень Віталій Прокопенко повідомив, що минулого тижня після покусів тварин до медиків звернулося 9 мешканців району.

Дванадцятирічна дитина постраждала від зубів безпритульної собаки. Пес покусав дитину біля бювету по вул. Незалежності.

На Північному кладовищі біля с. Рожни зафіксували випадок сказу. Хвора кішка покусала працівника кладовища. Потім перевірка виявила ще 3 осіб, які контактували з твариною.

Цього року у Броварах вже фіксували випадки сказ серед людей. Так влітку у двох мешканців міста виявили сказ після укусу кішки. У зв'язку із цим визнаkb зону загрози у Броварах. До неї ввійшли вулиці Шевченка, Металургів, С. Бандери і Я. Мудрого. Загрозу вже зняли.

Присутні на оперативній нараді погодилися – бродячих собак потрібно відловлювати і поміщати в притулок. Але у місті подібного немає. А в Київській області всі притулки для тварин переповнені, зазначив заступник міського голови Григорій Голубовський.

Віталій Прокопенко запропонував використовувати під притулок незайняте приміщення ферми в одному з сіл району.

Зазначимо, 6 листопада на сайті міськради було опубліковано петицію щодо будівництва притулку для тварин. Станом на десяту ранку 13 листопада петиція набрала 141 голос. До кінця голосування залишилося 82 дні. Якщо петиція набере 250 голосів, її розгляне виконавчий комітет БМР.