WTF?
     
На Броварщині збирають гроші на лікування 9-місячного малюка та 6-річної дівчинки з численними опіками шкіри

Допомоги потребують маленькі Аріна і Даня Замрій. У дітей численні опіки шкіри після того, як минулої п'ятниці на них перевернулася каструля з окропом. Зараз сестричка з братиком знаходять в опіковому відділені обласної лікарні.

Мама дітлахів Наталія розповідає, що того дня разом із дітьми були на кухні. Жінка варила їсти, а діти бавилися. Наталія залишила дверцята духової шафи відкритими, аби в будинку було тепліше. 6-річна Аріна підняла 9-місячного братика і ненавмисно всілася на відкриті дверцята. Від цього плита смикнулася і каструля з окропом впала на дітей.

Коли Наталія побачила, що сталося, почала здирати з дітей одяг і викликала швидку. Поки лікарі їхали в Калинівку, жінка побігла по допомогу до сусідки.

Дітей одразу привезли до Броварської ЦРЛ. Там постраждалих оглянули та поставили крапельниці. А за двадцять хвилин Наталія разом із малечею в швидкій їхала в обласну лікарню.

І хлопчику, і дівчинці медики діагностували опіки ІІ ступеню. У маленької Аріни обпечено 20% шкіри, а в Дані - 18%. Попри те, що відсоток ураженої шкіри в малюка менший, стан його значно гірший. Хлопчику треба пересадити шкіру. 07.11.2017 Даню прооперували, видалили обгорілі тканини шкіри. Лікарі поки не беруться робити прогнозів.

Для матері-одиначки медикаментозне лікування занадто дороге.

Реквізити для допомоги:

Номер картки 41 49 50 00 19 83 57 04 (банк "Аваль"), Ткаченко Любов Іванівна (бабуся)

Фото: Олена Івко, FB