WTF?
     
Танцюй, співай, грай – допомагай. У Броварах вдруге провели міжнародний благодійний фестиваль

 У Броварах відбувся міжнародний фестиваль-конкурс дитячої та юнацької творчості «Inna-Brovary». Фестиваль проходив два дні одразу на п'ятьох локаціях. Учасники своїми виступами збирали гроші на допомогу мешканцям Броварщини, які хворіють на рак. Такий фестиваль Бровари проводять вдруге.

  Міжнародний фестиваль на підтримку онкохворих жителів Броварщини, організований благодійним фондом «Інна», проходив протягом 4-5 листопада. Фестиваль-конкурс відбувся за підтримки Броварської міськради і Броварської міської дитячої музичної школи.

  Фестиваль по праву носив ім’я міжнародного. Бровари приймали не тільки закордонних учасників конкурсу, а й делегації поважних гостей з Естонії, Польщі та Франції. Іноземці були й серед членів журі. Так, рок-гітарист з Ірану Шафін Юсефі оцінював виступи конкурсантів у категорії «Інструментальне виконавство». В останній день фестивалю закордонні гості завітали на гала-концерт. А вранці у понеділок іноземні делегації відвідали навчальні заклади Броварів.

  Відбірковий етап проходив одразу на чотирьох локаціях. У приміщенні дитячої музичної школи Броварів влаштували прослуховування інструментальних виконавців. Виступи співаків журі оцінювало у Палаці творчості дітей та юнацтва. А міський культурний центр «Прометей» тимчасово закріпили за юними хореографами. Перегляд конкурсантів починали з одинадцятої ранку.

  Загалом у фестивалі зголосилися взяти участь більше 400 учасників з України та країн Євросоюзу. Ансамбль молодих виконавців із Польщі «Young and full of energy» навіть визнали одним з кращих у віковій категорії «дорослі 16+». Нагороду отримав і естонський вокальний ансамбль «Синяя птица». Вдало виступив представник оригінального жанру з Франції Антуан Жако.

 На другий день фестивалю припав масштабний гала-концерт, який влаштували у концерт-холі «Терміналу». Ведучими заходу були відомі українські журналісти Марія Петрик, Олег Панюта та Юрій Сильвестров. У цей день члени журі не оцінювали конкурсантів, а лише нагороджували переможців і насолоджувалися виступами найкращих учасників.

  Усі учасники конкурсу отримали дипломи та медалі за участь. Призерів у кожній номінації і віковій категорії, нагородили кубками. Свої призи отримали і конкурсанти, які цього року вибороли гран-прі.

  Між нагородженнями переможців на сцену піднімалися артисти, які, на думку міжнародного журі, виступили найкраще. Двічі цього дня виступали вихованці народного вокального ансамблю «Калинка» Палацу творчості дітей та юнацтва. Свої номери представили троє інструментальних виконавців: Сидоренко Богдан, Решетняк Єлизавета, Галушко Нікіта. Серед найкращих танцівників опинилися колективи «Перлинка», «Альтаїр» і «Оксамит».

  Поки на сцену піднімалися артисти, у приміщенні концерт-холу проходив благодійний ярмарок. Для гостей та учасників фестивалю облаштували фотозону.

  Кошти на допомогу онкохворим збирали по-різному. Учасники конкурсу сплачували благодійний внесок для участі. Сума внеску різнилася: від 120 гривень в номінаціях «хореографія» і «оригінальний жанр» до 250 гривень з інструментальних виконавців і вокалістів. Платню за вхід цьогоріч не брали - на відбірковий етап і гала-концерт міг потрапити кожен охочий. Благодійні внески збирали і в скриньки, що були встановлені у концерт-холі. Усі виручені гроші будуть використані для лікування онкохворих жителів Броварщини.

  Організатори фестивалю запевняють, що традицію проведення подібних конкурсів не припинятимуть, щоб броварчани не лишалися сам на сам зі страшним діагнозом – рак.