WTF?
     
Робота для броварських саперів. Біля Броварів знайшли артилерійський снаряд, на Торгмаші - хибний виклик

У лісосмузі поблизу Броварів знайшли заіржавілий артилерійський снаряд.

Про це повідомляє Броварський відділ поліції.

Виклик до поліції надійшов від працівників охоронної фірми, до яких, у свою чергу, звернувся місцевий мешканець, який і наткнувся на дивну знахідку.

Правоохоронці одразу забезпечили охорону місця події.

Знахідкою виявився артилерійський снаряд часів Другої світової війни. Боєприпас вилучила вибухотехнічна служба.

Інший випадок (а можливо не інший) трапився 25.10.2017 року в Броварах на Торгмаші біля ЖК "Олімпійський" знайшли вибухонебезпечний пристрій. Про це стало відомо із соцмереж. 

  

Як повідомили нас у Броварському відділі поліції, нічого вибухонебезпечного у дворі ЖК "Олімпійський" не знайшли, хоча мешканці цього кварталу та начальник відділу цивільного захисту Броварського РУ ГУ ДСНС України у Київській області Андрій Лічагін стверджують інше:

- Наші співробітники негайно прибули на місце та встановили, що невідомий предмет дійсно є артилерійським 80-міліметровим снарядом часів Другої світової війни. Ми відразу подали заявку групі піротехнічних робіт 1-го спеціального центру швидкого реагування ДСНС України, - каже Андрій Лічагін.

22 жовтня, на спецлінію поліції «102» зателефонував невідомий і повідомив про замінування Броварської школи №5. Виклик також виявився хибним.

Фото: Броварський відділ поліції