WTF?
     
Розшукуються свідки

 До нашої редакції звернулися читачі, які шукають свідків страшної аварії. ДТП трапилось  27 вересня цього року о 21:40, в с.Скибин, на 38 км автодороги Київ-Чернігів. Нагадаймо, Ford Mondeo рухався в напрямку міста Чернігів, є свідчення, що водій авта намагався переналаштуватися з правої смуги руху в ліву. У результаті автівка здійснила зіткнення з JEEP Grand Cherokee та FORD Transit, як наслідок джип винесло на зустрічну смугу руху, де він зіткнувся із FORD Fusion. У ДТП загинули дві людини.

 

 

 Ознайомившись з листом, який надійшов редакції, у нас виникли деякі питання. А саме: чи пройшов експертизу на алкоголь водій Ford Mondeo (потерпілі стверджують, що він зник з місця ДТП)? Окрім того, нас цікавить, чи висувають водієві якісь обвинувачення, і які саме? І ще одне важливе питання - чи встановили працівники міліції свідків (можливо, хтось надав записи відеорегістраторів)? І останнє питання: як рухається розслідування, якщо потерпілі самі шукають свідків? Це все ми виклали в інформаційному запиті, який відправили 06.10.2015 року на ім'я начальника Броварського відділу міліції Клименка Миколи Федоровича.

  Нагадаймо, що відповіді на запит слід очікувати протягом п'яти робочих днів з моменту отримання запиту.Отже, чекатимемо на відповідь разом.

Якщо ви стали свідками цього ДТП, або у вас є записи відеорегістратора з місця аварії, прохання телефонувати на 097-284-95-79