WTF?
     
Інформація про замінування броварської школи не підтвердилась

Вчора, 22 жовтня, на спецлінію поліції «102» зателефонував невідомий і повідомив про замінування Броварської школи №5. На місце події одразу ж прибули поліцейські, вибухотехнічна служба, рятувальники та медики. Про це повідомили на сьогоднішній оперативній нараді.

Під час обстеження приміщення та прилеглої території школи фахівці не виявили жодних вибухових пристроїв і предметів, які б могли загрожувати життю чи здоров’ю учням та місцевим жителям.

Поліцейські оперативно встановили особу псевдомінера та місце, звідки було здійснено дзвінок. З’ясувалося, що неправдива інформація надійшла з мобільного телефону 19-річного місцевого жителя. Під час розмови з правоохоронцями він заперечував свою причетність до злочину, пояснивши, що це був жар зі сторони невідомої особи. У той час як хлопець грав у футбол із товаришами, його куртка з телефоном висіла без нагляду, неподалік стадіону. Наразі правоохоронці перевіряють дану інформацію.

Шановні громадяни, нагадуємо, що згідно статті 259 Кримінального кодексу України, за надання завідомо неправдивого повідомлення про загрозу безпеці громадян, знищення чи пошкодження об'єктів власності, передбачена кримінальна відповідальність - позбавлення волі від 2 до 6 років.