WTF?
     
Родина депутатів Іваненків відзвітувала про виконану роботу та привезла до Броварів «Золоті ворота» (ВІДЕО)

Депутат Київської облради Олег Іваненко та депутат міської ради Броварів Валерій Іваненко поговорили з броварчанами про виконану роботу та розвиток міста. Звітували політики минулої суботи, 21 жовтня, у МКЦ «Прометей». А після того перед глядачами виступили актори київського театру «Золоті ворота».

Свою доповідь Іваненко почав з того, що ознайомив броварчан із планом облради перетворити «Прометей» на обласний театр. Раніше у Броварах презентували передпроектні пропозиції будівництва театру. Згідно з планами архітекторів, храм Мельпомени можна звести на місці прибудови до міської адміністрації на вул. Гагаріна, 18. За словами Олега Іваненка, реконструкція недобудови – це даремна трата 50 мільйонів гривень. «Будівля готова на 90 %. Додати кілька мільйонів, і в нас буде чудова зала для виступів, а тут (МКЦ «Прометей, – прим. авт.) за ці ж гроші ми зможемо зробити театр», – вважає депутат. А приміщення культурного центру він називає соромом для Броварів.

– Я сподіваюсь, що Ігор Васильович мене почув і та ідея театру, над якою я працюю більше двох років, не втілиться в приміщенні собезу, де немає ані під’їздів, ані окремо стоячої будівлі, – додав депутат.

Довгий час броварчани чекають і на нову школу в місті. Адже чисельність населення щороку збільшується, а з ним росте кількість першокласників – навчальні заклади переповнені. Проект нової школи готовий. Домовились і про фінансування на наступний рік.

Третє, на чому закцентував увагу депутат, це підтоплення. Але і з цією проблемою місто невдовзі впорається, впевнений пан Іваненко. Вже проведені необхідні експертизи, зроблені проекти розчищення Осинки, озера Дарниця і навіть Дніпра.

– Дуже багато часу пішло на цей проект. Його просто треба профінансувати і водичка з нашого міста потихеньку піде, – переконує політик.

Говорив депутат і про розвиток спортивних об’єктів в місті. За словами Іваненка, будівництво стадіону на запасному полі парку «Перемога» фінансово невигідне для міста. «Ефективніше взяти в оренду стадіон «Спартак», відремонтувати його за наші кошти, витратити на це вдесятеро разів менше грошей», – зазначив політик. Капітального ремонту потребує в стадіон БВУФК. Як зазначив Олег Іваненко, з управлінням освіти домовились про можливість реконструкції об’єкту.

Згадав Олег Іваненко про власні досягнення. Цього літа паралімпієць встановив рекорд України та світу, подолавши 228 км триатлону Ironman. У серпні Іваненко разом із групою підтримки підкорив Говерлу. Свій підйом рекордсмен присвятив 26-ій річниці незалежності України.

Коли молодший з родини політиків закінчив свій виступ, на сцені до нього приєднався батько, депутат міськради Валерій Іваненко. Він підтримав слова сина і наголосив, що «соромно, коли у місті 28 років поспіль не будується школа». Крім того, величезні черги нині і в дитячих садочках. Бровари потребують нових закладів освіти, культури та спорту.

Родина депутатів поступилася місцем на сцені акторам столичного театру «Золоті ворота». Олег і Валерій приєдналися до глядачів у залі, а після вистави відповідали на запитання броварчан.

Актори «Золотих воріт» представили броварчанам комедію «Як не стати порохом». На сцені – тільки троє талановитих акторів і один день з життя звичайної української родини. Чоловік і жінка, яких доля не наділила багатством, стоять на порозі нових можливостей, що приходять разом із виграшним лотерейним квитком.

Столичний театр «Золоті ворота» був створений в 1980 році, як Театр поезії. Свою назву отримав на честь однойменної пам'ятки архітектури. В свій час у спектаклях «Золотих воріт» грала плеяда українських акторів: Олексій Вертинський, Римма Зюбіна, Ніна Матвієнко, Антін Мухарський, Лариса Руснак, Костянтин Степанков, Валентин Шестопалов.