WTF?
     
Броварчани все частіше скаржаться на водіїв маршруток

Якість обслуговування пасажирів у броварських маршрутках залишає бажати кращого. Водії порушують не лише норми поведінки, а й Правила дорожнього року. А після нещодавньої смертельної ДТП у Харкові, броварчани хвилюються за своє життя і здоров'я після кожної "зустрічі" з маршруткою.

Так, вчора маленького хлопчика затисло в дверях маршрутки. Про це у Facebook написала мама хлопчика.

Автобус стояв на зупинці, хлопчик заскочив на першу сходинку, коли той неочікувано почав рухатися. Дитина злякалася і намагалася вийти з маршрутки. Зробити це хлопчині завадили двері, які зачинялися. Водій не звернув уваги на те, що в дверях маршрутки затисло хлопця. Його "звільнили" тільки, коли матір підняла галас. Водій так і не вибачився ні перед жінкою, ні перед дитиною. Хлопець не постраждав, лише сильно злякався.

Водія-порушника помітив і депутат Броварської райради Володимир Щиголь. Сьогодні близько сьомої ранку водій 404-ї маршрутки проігнорував червоний сигнал світлофора на виїзді з міста. Автобус зупинився через 20 хвилин, аби висадити двох пасажирів. На посту поліції в Биківні Володимир повідомив про порушника поліцейських. Правоохоронці зупинили шофера. Той свою провину визнав.

Черговий випадок трапився сьогодні близько 16:00. Дівчина декілька разів попросила водія автобуса, що обслуговує 402 маршрут, зупинитися на "Радіостанції", натискала кнопку сигналу звукового оповіщення водія. Той усі прохання пасажира проігнорував. Через це дівчина пропустила свою зупинку.

На днях до нашої редакції звернувся мешканець Броварів з історією, яка через неуважного водія маршрутного таксі №403 могла закінчитись лікарняним ліжком. При виході з автобуса, одну ногу чоловіка з обмеженими можливостями (1-ша група інвалідності) затисло в дверях. Автобус почав рух, а чоловіка, який майже вийшов з транспортного засобу, потягло по зупинці за собою. Проїхавши декілька метрів та почувши крики та стуки в двері, водій зупинився. На запитання водію, чому він не дивиться в дзеркала заднього виду, "горе-маршрутчик" відповів: "А навіщо ви виходите через задні двері? І я ж вас не покалічив..."

Номер автобуса постраждалий не сфотографував, але вдалося записати - АІ 1723 СХ. Випадок трапився 13.09.2017 року в Броварах на зупинці "Варус", що по вул. Гагаріна в бік Києва о 12:50.
Чоловік з обмеженими можливостями перебував після операції по ендопротезуванню кульшових суглобів і будь-яке падіння могло закінчитись "ліжком на все життя".

Останнім часом на водіїв броварських маршрутних таксі мешканці міста скаржаться все частіше. Зокрема на ігнорування автобусів пасажирів на зупинці "Вєтєрок", відмова водіїв маршруток безкоштовно перевозити учасників АТО та батьків загиблих учасників АТО та інше.
 

Фото з соціальних мереж