Броварські «Вовки» обіграли «Галицьких Левів» і здобули першу перемогу в сезоні УХЛ

Броварчани закинули 8 шайб у ворота команди з Новоявірська.

19 жовтня пройшов матч 12 туру чемпіонату Української хокейної ліги, в якому броварські «Вовки» приймали «Галицьких Левів».

Про це йдеться на офіційному порталі УХЛ.

Вже на 5 хвилині зустрічі, Максим Омельченко, який грає за «Вовків», влучив шайбою в ворота. Через кілька хвилин Карен Чобанян зрівняв рахунок, заштовхавши ігровий снаряд між щитками голкіпера.

Другий період став найкращим для «Вовків» за всі 11 турів. Підопічні Олександра Хміля закинули 5 шайб: Олексій Черемнов і Владислав Шелестун влучили двічі, ще одну шайбу закинув капітан господарів Олексій Овчинников. «Галицькі Леви» відповіли лише одним влучним пострілом Іллі Генералова в більшості.

Посеред третьої двадцятихвилинки шайбу відіграв Микита Муртіщев, обігравши захист броварчан, але за три хвилини Сергій Носко знову збільшив розрив у рахунку до 4 шайб, встановивши остаточний рахунок 8: 4. Це була перша перемога броварчан в сезоні.

Наступний матч броварська команда проведе 26 жовтня проти «Білого Барсу».