WTF?
     
На Броварщині чоловік вбив знайому, а її тіло викинув у канаву

У Заворичах знайшли мертвою 53-річну жінку. Ймовірного вбивцю вже затримали.

Про це нашим журналістам повідомили у Броварському відділі поліції.

Бездиханне тіло оголеної жінки, замотане в ковдру, знайшов місцевий мешканець у вигрібній ямі. Поруч з тілом хтось нещодавно викопав яму.

Слідчо-оперативна група оглянула небіжчицю. У жінки була рана біля потилиці, синець на лівому стегні та пухлини у скроневій частині голови.

Підозра правоохоронців впала на 51-річного раніше судимого мешканця Заворич. Чоловік мешкає на тому самому подвір'ї, де й знайшли тіло. Підозрюваний дав правоохоронцям правдиві покази і був затриманий. Злочин кваліфікують як умисне вбивство. Усі обставини з'ясовуватимуть в поліції.

Як повідомляє Головне управління Національної поліції в Київській області, загибла протягом декількох років мешкала в Заворичах і заробляла на життя, випасаючи худобу.

Чоловік подруги, у будинку яких загибла тимчасово мешкала, після сварки жорстоко почав бити жінку головою об бетонну підлогу й зупинився лише тоді, коли бідолашна замовкла. Після того чоловік пішов спати. Аби приховати злочин, загорнув тіло в ковдру та викинув у канаву, засипавши гіллям.