WTF?
     
Різанина в броварському караоке-барі

В ніч на 15.10.2017 р. в Броварах близько 03:00 до Броварського відділу поліції надійшло повідомлення про те, що за адресою м. Бровари, вул. Гагаріна, 16А, невстановлена особа вдарила в живіт хлопця ножем.

У ході виїзду слідчого-оперативної групи Броварського відділу поліції на місце події, яким виявився караоке-бар "Щас спою" (в минулому кафе "Шок"), вияснилось, що невстановлена особа, з застосуванням предмету, зовні схожого на ніж, нанесла декілька ударів в область грудної клітини та живота постраждалому чоловіку, чим спричинила йому проникаючі поранення грудної клітини та черевної порожнини, таким чином вчинила замах на його навмисне вбивство.

В ході оперативного розслідування було встановлено особу, яка здійснила злочин та в короткий термін затримала мешканця м. Бровари 1987 р.н., який в минулому був судимий за крадіжки та розбійні напади.

Як розповіли нам свідки, постраждалий підійшов в приміщенні кафе до однієї з відвідувачки, аж раптом двоє чоловіків схватили його за руки, а третій взяв ніж зі стола та ним почав наносити проникаючи удари в живіт постраждалому.

Наразі постраждалий прооперовоний (7 ножових поранень в область черевної порожнини) та знаходиться в хірургічному відділені Броварської центральної районної лікарні в стабільно задовільному стані.