WTF?
     
У Броварах відбувся суд над бандою, через яку сталася перестрілка у Княжичах (ВІДЕО)

Судове засідання у справі торішньої перестрілки між поліцейськими в Княжичах відклали через неявку деяких захисників. Розгляд перенесли на 30 листопада, йдеться в сюжеті "Надзвичайних новин" на телеканалі "ICTV".

Слухання справи, в якій фігурує 8 підозрюваних, відбулося в броварському суді. Серед обвинувачених - поліцейські, АТОвець і колишній міліціонер. Шістьох прокуратура називає безпосередніми виконавцями злочину, двох - організаторами. Перша група у вересні 2016 у формі СБУ напала на валютників, викравши майже два з половиною мільйони гривень. До цієї групи входили двоє працівників поліції - бійці батальйонів Миротворець та Київ-1 - Юрій Бурляй та Микола Клочков, а також колишній АТОвець Олексій Токарєв. Коментувати будь-що вони відмовляються. Ще трьом підозрюваним - неодноразово засудженому Віталію Омельченку, водію-експедитору Володимиру Іванику та кур'єру Андрію Єгорову інкримінують напад на будинок у Княжичах, біля якого й сталася смертельна перестрілка. Цих трьох поліція затримала вже наступного ранку біля столичної автозаправки. В їхніх машинах знайшли підозрілі інструменти, але жодних вкрадених речей.

Власник запевняє, що нікого з нападників не бачив. А тих, кого вважають організаторами банди, чоловік знав. Але говорити про це поки не хоче.

Організаторами нападів на валютників і будинок у Княжичах слідство вважає колишнього працівника УБОЗу Ігоря Касяна та приватного підприємця Костянтина Березовського. Їхні телефонні розмови записували, а зустрічі документували на відео. Сам Ігор Касян запевняє, його хочуть підставити, бо колись він сам саджав на лави підсудних своїх же колег.

Відео: Надзвичайні новини. ICTV