WTF?
     
Броварський дитячий садочок без дітей: ДНЗ «Золотий ключик» майже три місяці зачинений на ремонт

Понад три сотні броварських малюків довгий час не можуть повернутися до стін рідного садочка «Золотий ключик» (вул. Героїв УПА, 3А). У закладі від початку серпня працюють ремонтники. До редакції «AtBrovary» звернулася броварчанка Ганна Земченко, донька якої мала б відвідувати «Золотий ключик». Жінка стурбована тим, що ремонтні роботи весь час затягуються, а батькам не можуть пояснити, коли ж їхні діти повернуться у садочок.

Ремонтні роботи на території «Золотого ключика» тривають третій місяць. Наприкінці серпня заклад був в аварійному стані, ремонтники ліквідовували наслідки підтоплення в підвальних приміщеннях. Потім узялися до утеплення садочку та гідроізоляції. Коли закінчиться ремонт, поки що не відомо. На сайті дитячого садочка ще на початку жовтня розмістили оголошення про те, що «у зв’язку з продовженням проведення ремонтних робіт заклад тимчасово працювати не буде».

 Батьків годують обіцянками, але не кажуть, коли відремонтують. Приїжджає мер, каже, що роботи йдуть. Робочих або немає на місці, або замість них якісь люди, – розповідає Ганна, голова батьківського комітету однієї з випускних груп навчального закладу.

На час проведення ремонтних робіт вихованців садочку розподілили по інших ДНЗ міста. Старші діти вимушені ходити до дитсадків «Катюша», «Ромашка», «Теремок», «Золота рибка» і «Джерельце». Деякі малюки, особливо наймолодші, увесь час знаходяться вдома. Разом із дітьми в інші садочки тимчасово перейшли й вихователі.

 Дітки сумують за своїм садочком. На прикладі моєї доньки можу сказати, що деякі навіть зі сльозами йдуть не в свій садок, – скаржиться жінка.

Кінцевий термін закінчення капітального ремонту досі не визначено. А запитання, чому про аварійність дитячого садка вияснили тільки 30-го серпня, залишається відкритим і досі без відповіді.