WTF?
     
Зачепера, якого під Броварами вдарило струмом на даху електрички, можуть врятувати у Бостоні (ВІДЕО)

18-річний хлопець, якого напередодні біля станції "Квітневе" вдарило струмом на даху електрички, отримав опіки 75% поверхні тіла. Вилікувати Данила Силенка в Україні не можуть. Допомогти готові в бостонській лікарні. Однак на переліт туди потрібно 70 тисяч доларів, йдеться в сюжеті ТСН.

Нагадаємо, що ввечері 30 вересня хлопець-зачепер вирішив проїхатися на даху електрички, аби зробити селфі. Данила вдарило струмом у 27 тисяч Вольт. Крім опіків, від падіння з електропотяга зачепер отримав забій головного мозку та всіх внутрішніх органів, розповідає лікар Ольга Коваленко.

Сьогодні лікарі київського опікового центру намагаються стабілізувати стан хлопця, аби підготувати його до перельоту. Данило знаходиться в реанімації не при тямі, аби не відчувати болю. Він вже переніс чотири операції. В реанімацію до молодика пускають тільки маму. Власної здорової шкіри для трансплантації у Данила майже не залишилося. Потрібен штучний замінник, якого в Україні немає.

Допомогти хлопцеві можуть бостонські медики. Лікування безкоштовне, проте перевезти Данила до США можна тільки літаком, який є в Канаді. Транспортування обійдеться родині в 70 тисяч доларів.

Того фатального вечора Данило посварився зі своєю дівчиною Катериною, з якою не раз лазив на дахи багатоповерхівок. Дівчина впевнена, якби була поруч, то зупинила би хлопця.

 

Реквізити для допомоги:

Картка ПУМБ 4041 7025 0008 5968

Силенко Ілона Ігорівна (мати) 

Відео: ТСН