WTF?
     
Надокучливого "інтернет-мародера" вже шукає Броварська поліція (ВІДЕО)

05.10.2017 року близько 14:45 в Броварах мешканці будинку по вул. Грушевського 15, які є користувачами інтернет-провайдера "Бровіс", уже третій раз за місяць залишились без інтернету.
Камера відеоспостереження, яку встановили працівники "Бровісу", зафіксували невідому особу середнього віку, яка шляхом обрізання здійснила крадіжку кабелів типу "звита пара" 

 

Як повідомили нам в інтернет-провайдері "Бровіс", крадіжки клієнтських кабелів в цьому будинку триває цілий місяць. Після двох випадків було встановлено камеру відеоспостереження, яка і зафіксувала вже третю таку крадіжку.

 

Відразу було викликано працівників Броварського відділу поліції, які прийняли від інтернет-провайдера заяву про крадіжку та відеозапис даного правопорушення.
На відновлення ліній піде близько доби, деякі лінії користувачів "Бровісу" в будинку по вул. Грушевського 15 вже відновили, у решти інтернет запрацює вже завтра.

Якщо вам відома дана особа, прохання звернутися до менеджерів чи керівництва інтернет провайдера "Бровіс" за тел. (04594)-34-123, 050-356-54-77 чи 097-026-18-25. Анонімність та бонуси гарантовані.

Нагадаємо, що в минулому році працівники інтернет-провайдеру "Бровіс" разом з працівниками Броварського відділу поліції "на гарячому" впіймали крадіїв інтернет обладнання, які здійснювали крадіжку в будинку по вул. Гагаріна 9.