WTF?
     
У Броварах шукають двох дівчат, які 2-го жовтня не повернулися зі школи. Дівчата знайшлися 4-го жовтня (оновлено 05.10.2017)

У Броварах третю добу шукають двох 13-річних школярок. Про це стало відомо з соціальних мереж.

Савельєва Жанна Миколаївна та Чирiкова Альбiна Юріївна​ вранці 2 жовтня пішли до ЗОШ №2, де навчаються. Після другого уроку в школі вони більше не з'являлися.

Дописувачі Facebook повідомляють, що вчора, 3 жовтня, дівчат нібито з трьома чоловіками бачили біля радіостанції.

Прикмети зниклих дітей:

Жанна Савельєва: звичайної тіло будови, зріст 160 см, довге світле волосся, блакитні очі, була одягнена в світлі джинси.

Альбіна Черікова: темне волосся, очі – карі, була одягнена у пальто темного кольору, темна спідниця, світла кофта.

Дівчат розшукує поліція. Якщо Ви володієте будь-якою інформацією про місцеперебування дітей, повідомте на гарячу лінію 102 або батьків однієї з дівчаток за тел.: 096-882-01-84 (Тетяна), 066-288-14-69 (Юрій).

04.10.2017 року увечері в соцмережах з'явилась інформація, що нібито дівчат вже знайшли. Одну дівчинку помітили в Броварах по вул. Гагаріна та відразу зателефонували її матері. Іншу дівчинку віднайшли в Києві. 

Ночували дівчата у свого товариша, а його батькам пояснили, що загубили ключі від квартири.

13-річну Жанну Савельєву помітив працівник чергової частини Головного управління поліції Київщини у столиці, коли повертався додому з добового чергування. 

З неповнолітніми дітьми провели профілактичну бесіду.

Відносно батьків двох школярок поліцейські склали адміністративні протоколи за статтею 184 (Невиконання батьками або особами, що їх замінюють, обов'язків щодо виховання дітей) Кодексу України про адміністративні правопорушення. Стаття передбачає попередження або накладення штрафу від одного до трьох неоподатковуваних мінімумів доходів.

«Насамперед головне, що вони живі і здорові. Але наразі їм потрібен відпочинок. Це досить стресова ситуація. Батьки говорять, що вже з понеділка дівчатка прийдуть до школи. Ми обов’язково проведемо бесіду з однокласниками, аби ті не акцентували уваги на тому, що сталося. Ну і звісно окремо говоритимемо з батьками дівчат: будемо шукати причину і робити все для того, аби такого більше не повторилося», - зазначає директор ЗОШ № 2 Валерій Кащеєв виданню "Громадський Ревізор"