WTF?
     
У Броварах для людей літнього віку виступив оркестр Національної поліції та гурт «Кобза»

Прохолодна погода останнього вересневого дня не завадила броварчанам літнього віку перенестися на десятки років назад і згадати молодість. Осінній танцювальний бал для людей похилого віку подарував їм таку можливість.

Бал приурочили до Міжнародного дня людей похилого віку, який увесь світ відзначає 1 жовтня.

Серед гостей свята – переважно жіночки поважного віку, деякі прийшли з дітьми та онуками. Чоловіків танцювальний бал приваблював значно менше. Хоча були й ті, хто радо підспівував виконавцям.

Аби розважати літніх людей, на галявині в парку «Перемога» спеціально встановили сцену, на яку піднімалися запрошені артисти.

Просто неба талановиті музиканти оркестру Національної поліції Київщини виконували класичні музичні твори та мелодії, знайомі усім гостям балу.

Виступили також учасники вокально-інструментального ансамблю «КОБЗА». Своїми піснями вони вітали не лише людей «золотої пори», а й усіх освітян, які сьогодні відзначають своє професійне свято.

Мало хто з присутніх міг всидіти на місці та не пуститися в танок під ритми вальсу чи польки. Одні танцювали разом із новими знайомим, другі - зі своїми другими половинками, а треті - зі своїми онуками.

Поряд з імпровізованою глядацькою залою розмістили виставку робіт підопічних Броварського територіального центру соціального обслуговування. На експозиції були представлені й вишиті рушники та картини, пляшки, декоровані у техніці декупаж, розписані дощечки та тарілки. Поглянути на все це приходили перехожі, які в цей час прогулювалися парком.

Для Броварів проведення такого танцювального балу є доброю традицією. Подібні заходи проводять щосезону. Цієї осені відбулося вже два бали. Перший провели на День міста.

Фото автора та з FB сторінки Олега Іваненка