WTF?
     
Директор "Сонячного кварталу" не пустив власника швейного цеху по вул. Луценка в Броварах на його територію, попри рішення суду (ВІДЕО)

Зранку 29 вересня активісти намагалися повернути приміщення швейного цеху ТОВ "Ромвік" (вул. Анатолія Луценка, 22). Власник цеху мав би спокійно зайняти територію, оскільки має рішення суду і міської ради на свою користь.

Зазначимо, рішенням міської ради від 15 серпня дію договору оренди земельної ділянки з ТОВ "Сонячний Квартал" було припинено, відповідно до Постанови Київського апеляційного господарського суду від 12 липня.

Судова тяганина триває і сьогодні. Однак станом на 30 вересня земельна ділянка належить ТОВ «Ромвік».

Нагадаємо, минулого разу, коли на територію швейного цеху вдерлися рейдери, відстояти підприємство не вдалося. Тоді депутати разом із міським головою вирішили вести підготовку до розірвання договору оренди з "Сонячним кварталом".

Відстояти підприємство приїхали активісти Добровольчого Руху ОУН, "Свободи", "Правого сектору", батальйону "Айдар", АТОвці, депутати міської ради Олег Шевчук, Андрій Лопатюк, Сергій Бойко. Сергій Батюк. На місце події приїхали правоохоронці разом із начальником Броварського відділу поліції Олегом Янчинським.

Приїхав мер міста Ігор Сапожко та секретар Броварської міськради Петро Бабич. Міський голова запевнив захисників цеху, що невдовзі під'їде керівник ТОВ "Сонячний квартал" і пустить власника швейного підприємства на територію.

Чекати директора "Сонячного кварталу" довелося довго. Коли він, зрештою, з'явився, навідріз відмовився пускати будь-кого. На рішення суду і міської ради він зважати не захотів. Чоловік запропонував власнику цеху укласти договір оренди. Підписувати невигідний для себе документ підприємець не став, бо тоді мав би сплачувати кошти за оренду приміщення, яке поки перебуває у його ж власності. Активісти на територію все-таки потрапили, однак приміщення не зайняли.

Як відомо, ТОВ «Ромвік» в 1999 р. придбало у Райспоживспілки швейний цех по вулиці А. Луценка, 22 у Броварах. В 2015 р. приміщення продали відома власників через Запорізький суд товариству "Лелека", а потім – ТОВ "Сонячний квартал", власником яких є колишній помічник депутата Кузьмука від "Партії Регіонів" Дворский С.

Відео: Олег Ставничий