Друга підряд перемога ГК "Мотор" в Броварах в Лізі Чемпіонів (відео)

У Броварах в ТРЦ "Термінал" 04.10.2015 року відбувся матч третього туру Ліги чемпіонів Європейської гандбольної федерації, в якому чемпіон України "Мотор" із Запоріжжя приймав норвезький "Ск'єрн" і виграв з рахунком 31:26, повідомляє інформаційне агенство "Юніан".

Українська команда вела гру в першому таймі, який завершився з рахунком 15:13. А після перерви "Мотор" тільки збільшив свою перевагу до "+5".

Кращим гравцем у складі команди переможцяі став Айденас Малашінскас, на рахунку якого 8 голів. Борис Пухівський забив 7 м'ячів, Сергій Бурка - 6.

Головний тренер "Мотора" Микола Степанець так прокоментував гру:

« Ми очікували важку боротьбу і повністю налаштовувалися на незручного суперника. Команда «Ск'єрн» є лідером групи Д, а над нами давлело поразку в Байя Маре. Саме тому нам дуже потрібна була перемога в сьогоднішньому матчі і ми її здобули! »

Таким чином, після 3-х турів на рахунку "Мотора" 2 перемоги при 1 поразці - 4 очки. Команда займає 2-е місце в турнірній таблиці Групи D.