WTF?
     
У Броварах діти самостійно видають журнал для молоді (ВІДЕО)

У Броварах діти створили гурток журналістики. Чотири роки тому юні майстри пера започаткували журнал "Прудкий пензлик", який видають досі. Про це йдеться в сюжеті "Подробиць".

Школярі звернулися до керівника дитячого центру, аби їм допомогли організувати гурток. Директорка центру Наталія Хаврюта своїм вихованцям не відмовила.

"До мене прийшли молоді особи і сказали, що їх дуже цікавить саме напрямок мовний, журналістський. Зразу вони створили гурток журналістики. А на сьогодні вони вже доросли до журналу", - розповідає Наталія Іванівна.

"Прудкий пензлик" видається невеликим тиражем для молоді та батьків юних журналістів. Їм, до речі, тільки від 9 до 17 років.

Молодші кореспонденти отримують завдання від керівника і йдуть збирати матеріал для журналістських матеріалів. Діти, долаючи страх і сором'язливість, беруть інтерв'ю у мешканців міста. Керівник гуртка журналістики Вікторія Романченко запевняє, що дітям складно лише на початку.

"Хто за своїм темпераментом більш комунікабельний, тому одразу легко. Комусь не одразу починає трохи хвилюватися. Але з часом усі перестають боятися і починають дуже любити цю справу", - говорить Вікторія.

Дев'ятирічна Уляна вже називає себе журналісткою. Спілкуючись з людьми, вона почувається сильнішою і впевненішою.

Старші журналісти генерують ідеї для майбутніх випусків журналу, працюють над його дизайном.

Зупинятися на досягнутому діти не збираються і впевнено йдуть до своєї мрії.

Відео: Подробности