WTF?
     
У Княжичах відкрили меморіал двом броварським полісменам, які загинули в результаті перестрілки

На Броварщині відкрили меморіал співробітникам Державної служби охорони Броварського району Сергію Орлову та Євгену Куртєву, які загинули під час торішньої трагедії у Княжичах. Пам’ятник встановили біля місця загибелі чоловіків, по вул. Шептицького у Княжичах.

Зазначимо, що більшість мешканців Княжич не задоволена місцем розташування меморіалу, оскільки той встановлений між житловими будинками. За попередньою інформацією, постамент згодом перенесуть на інше узгоджене місце.

До місця гибелі правоохоронців приїхали їхні рідні й близькі, колеги по службі та просто небайдужі містяни. Віддали шану Сергію та Євгену правоохоронці з Броварського відділу поліції та служби охорони. Людей, які не могли дістатися Княжич власним транспортом, на місце трагедії підвозили автобусом.

Керував процесом депутат Броварської міської ради Сергій Батюк, який був другом Сергія Орлова.

– Якщо хтось каже, що Україну зараз роздирають, то це все пусті слова. Сергій представник Хмельниччини, Євген родом із Луганщини. Але доля звела їх спочатку на роботі, а потім і на все життя, – сказав пан Батюк.

Настоятель храму Покрови Пресвятої Богородиці УПЦ Київського патріархату Отець Михаїл прочитав молебень і освятив меморіал.

Рідні та близькі загиблих правоохоронців поклали до меморіалу квіти.

Товариші по службі та командир хлопців після кількахвилинного мовчання теплими словами згадали пам’ять бійців ДСО. Для усіх Сергій та Євген залишилися добрими знайомими, чесними та вірними правоохоронцями, які несли свою службу на благо України.

Із Княжич усі охочі відправилися на «Нове кладовище», де й були поховані хлопці.

Нагадаємо, 5 правоохоронців загинули 4 грудня внаслідок перестрілки між співробітниками державної служби охорони і бійцями спецпідрозділу КОРД. У січні з лав Національної поліції звільнили сімох офіцерів, які перебували на керівних та оперативних посадах. Дев'ятеро поліцейських понесли дисциплінарні стягнення.

Пов'язані публікації: