WTF?
     
З родини йде життя людини: фестиваль «Я і моя сім’я» у Броварах

  Цьогорічна осінь у Броварах по-справжньому тепла та незабутня - найкращий момент, аби провести вільний час із родиною. І саме в ці дні наше місто заполонили сімейні фестивалі та свята. Лише вдумайтеся у цю цифру: 3 тижні – 3 фестивалі! Спочатку BabyBoomFest, наступного тижня – День батька, а сьогодні – «Я і моя сім’я». Засновники заходу – благодійні та громадські організації: дитячий центр розвитку «Монтессорі», благодійний фонд «Серця допомоги» та київська церква «Надія для народів». Неабияку підтримку в організації фестивалю надав відділ культури Броварської міської адміністрації.

  Проект «Я і моя сім'я» - крик душі сучасних дітей до батьків, аби ті нарешті схаменулися, помітили, звернули увагу на свою малечу, почали цінувати їх, оточувати любов'ю, бути для них прикладом. Сучасні сім’ї майже втратили ту чарівність, таємничість стосунків. Гармонія та лад  в родині стають чимось архаїчним. Саме тому організатори фестивалю «Я і моя сім’я» поставили собі за мету відродити справжні сімейні цінності.

 

  Осіння погода була прихильною до усіх броварчан і гостей міста, тому сімейний фестиваль відбувся цієї суботи у парку «Перемога», як і було заплановано. Гостей свята чекали вже традиційні розваги на подібних народних гуляннях. Святкову атмосферу забезпечували ведучі та веселі аніматори. Разом із батьками та малечею вони гралися, малювали, бігали та стрибали. Хлопчики-підлітки та дорослі чоловіки намагалися підняти штангу, а допомагав їм у цьому досвідчений тренер.

  Усі охочі мали змогу придбати різнокольорові повітряні кульки з зображенням улюблених мультяшних героїв. Зголоднілі за день гості смакували дешевими але смачними кексами та освіжаючим лимонадом.   

  Найменші дітки бавилися з ляльками, м’ячиками, готували обіди на імпровізованій кухні. Старші вишукувалися в чергу, аби професіонали-аніматори зробили їм стильні зачіску та макіяж. Маленьким принцесам заплітали незвичайні косички, а юним джентельменам красиво укладали волосся. Деякі любителі експериментів на власному обличчі випробували техніку аквагриму. То ж протягом усього фестивалю парком гуляли дітки з обличчям кішки чи людини-павука.

  Протягом усього фестивалю на сцені «Ракушки» співами та танцями розважали гостей талановиті учасники фестивалю. Відкрила святковий концерт чарівна Ілона Таран, яка, крім  уже відомих пісень про любов, виконала і власні. Того дня серця броварських родин запалювали також Марина Одольська, Максим Солоденко, Роман Ващук, гурт НОЭМ та інші. Свою майстерність продемонстрували учасники танцювальної студії WAM. На завершення гості отримали призи та подарунки від спонсорів фестивалю.

  День видався цікавим та насиченим. Організатори та гості отримали неймовірне задоволення: "Атмосфера прекрасна. Це вже другий сімейний фестиваль у Броварах, який я відвідую. Сподіваюсь, що й не останній".

  Не знаємо, чи вдалося організаторам цілком досягти поставленої мети, але створити ще один чудовий сімейний фестиваль вони все ж змогли. То ж, броварчани, будьте ближчими до своєї родини, не забувайте про рідних, і, можливо, тоді Ви повернете гармонію у свою сім’ю. А подібні фестивалі ще обов’язково будуть… Бо це вже гарна традиція у нашому з Вами місті.