WTF?
     
За півтора роки слідства суд досі не розглянув справу пожежі, що сталася у будинку для літніх осіб на Броварщині, де заживо згоріли 18 чоловік (ВІДЕО)

Справу пожежі, що сталася у будинку для літніх осіб у Літочках, досі не розглянули в суді. Перше засідання попередньо призначили на листопад цього року, йдеться у сюжеті ТСН.

Власника притулку Олега Дмитренка затримали. Майже півроку він провів в слідчому ізоляторі, але потім його звільнили. Відтоді ніхто з мешканців села чоловіка не бачив. Ті, хто працював на нього, розмов про трагедію уникають, бо для них це досі болюча тема.

Повідомлялося, що Дмитренко мав цілу мережу з восьми таких закладів.

Мешканці села неодноразово зверталися до місцевої влади, аби ті знесли небезпечну руїну. Адже вона в будь-яку мить може обвалитися, особливо після буревію. Та й на згарище часто лазять бавитися діти.

Сільський голова Михайло Гайдак каже, що власник і сам не проти зрівняти із землею попелище, але правоохоронці не дозволяють це зробити. Поки йде слідство, отримати дозвіл на знесення не вдасться.

Притулок будували без дотримання норм пожежної безпеки. Попередня причина пожежі – неякісна електропроводка або несправний телевізор.

Сам притулок діяв нелегально. Попри це родичі пенсіонерів щомісяця платити за їх утримання від 6 до 10 тисяч гривень.

Нагадаємо, що 29 травня цього року у Літочках спалахнув будинок для літніх людей. Тоді вогонь забрав життя 18 людей.

Відео: ТСН